Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií

Společnost TopolWater se více než 23 let věnuje problematice čištění odpadních vod. V oblasti obecních ČOV dodává v současné době dva typy obecních čistíren – Monoblok-T a Flexidiblok, které se od sebe liší především velikostí svých nádrží.

Naše firma se věnují obecním ČOV přes 23 let

Výhody ČOV Monoblok-T a Flexidiblok

Oba typy čistíren odpadních vod využívají patentovaný princip činnosti SBR reaktorů. Jedná se o systém s přerušovaným provozem, který je díky absenci dosazovací nádrže stále oblíbenější. Obecní ČOV vynikají nízkými náklady na obsluhu, dálkovým řízením z centrálního dispečinku, nízkými investičními náklady i vysokou kvalitou vody na odtoku. Čistírny Monoblok i Flexidiblok umožňují postupnou výstavbu ve dvou etapách a podporují systém decentralizovaného odkanalizování.

Obecní čistírny odpadních vod


Monoblok-T a Flexidiblok čistírny

Komunální čistírny odpadních vod jsou určeny pro odpadní vody s přítokem nad 30 m3/den. Obě modifikace obecních ČOV, dodávané společností TopolWater, jsou spolehlivé, jednoduché, cenově dostupné a vynikají především kvalitou vody na odtoku.

Monoblok-T se sestává z SBR reaktoru a akumulační nádrže. V ní se hromadí voda během čisticí fáze. Oproti tomu jsou obecní ČOV typu Flexidiblok složené ze dvou SBR reaktorů, které se ve své funkci střídají. Odpadá tak potřeba předřazení akumulační nádrže.

Společnost se zabývá komplexním řešením čištění odpadních vod. Kromě dodávky obecních ČOV zajišťuje i domovní a průmyslové čistírny vysoké kvality.

Monoblok-T a Flexidiblok – obecní ČOV s využitím patentovaného principu SBR reaktorůVydáno 22.02.2017
71 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

TOPAS - čistírny odpadních vod

TOPAS - čistírny odpadních vod
Komplexní řešení čištění odpadních vod nabízí firma TopolWater, s.r.o. Tato společnost vyrábí kontejnerové čistírny TOPAS. Výroba se uskutečňuje v Čáslavi, odkud firma pochází. Mají vlastní originální řešení a speciální technologické řešení, které je chráněno patentem.

Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat

Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat
Společnost TopolWater vám přináší kvalitní čističky vod již řadu let. Protože ale chceme jít s dobou a nabízet vám vždy to nejlepší, co je na trhu k dostání, přinášíme vám nyní absolutní novinku. Naše domovní čistička odpadních vod nové generace vám nabízí stejnou výbavu i výkon jako čistírny velké.

Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod

Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod
Hledáte ideální čističku vody pro váš dům, chatu či jiný objekt? Správnou volbou může být čistička odpadních vod TOPAS od firmy TopolWater. Vhodná je pro rodinné domy, rekreační objekty a chalupy, ale i restaurace a menší obce. Podívejte se na devět důvodů, proč zvolit právě naši čističku.

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace
Koupili byste si dnes pračku bez automatického programu s regulací délky pracích kroků podle množství a stupně zašpinění prádla? Pořídili byste si dnes nové auto bez panelu, který hlásí závady a monitoruje spotřebu? Umíte si dnes představit televizi bez dálkového ovládání? Z tohoto pohledu se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TopolWater, s.r.o. Biologické čistírny odpadních vod
WEBOVÁ STRÁNKA
TopolWater, s.r.o.
www.topolwater.com
Adresa

Adresa

Nad Rezkovcem 1114/2
Čáslav - Nové Město 286 01

topas@topolwater.com
+420 327 313 001


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha