Odsavače par, digestoře vestavné, komínové - prodej, eshop

Karel Ušela - Ventilátory Zlín

Odsavače par, digestoře vestavné, komínové - prodej, eshop

Karel Ušela - Ventilátory Zlín
Rekuperační systémy a instalační materiály k rekuperačním jednotkám nakoupíte v našem eshopu

Pokud chcete koupit rekuperační systémy nebo jen instalační materiál k rekuperačním jednotkám, neváhejte navštívit eshop nebo kamennou prodejnu firmy Ventilátory Zlín - Karel Ušela. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem ventilátorů a stavební vzduchotechniky.

Instalace rekuperace zvýší účinnost vašeho topení

Rekuperační jednotky a příslušenství v eshopu

Rekuperační instalační systémy, jednotky a další příslušenství jsme pro vás připravili v přehledném moderním eshopu. Seženete v něm vše od hadice na rekuperaci a rozvodů až po přidružený instalační materiál, protimrazové ochrany a další příslušenství. Veškerou komunikaci a objednávky tak vyřešíte v klidu a z domova.
Důvody, proč nakupovat u nás ale ještě nekončí. Samozřejmostí je naše odborné bezplatné poradenství před i po nákupu nebo během samotné instalace. Proto neváhejte a začněte žít úsporněji a nechte, ať vám rekuperační jednotka ušetří peníze ještě dnes.

Karel Ušela-Ventilátory Zlín dbá na dlouhodobé klientské vztahy


Jak rekuperační jednotka funguje?

Rekuperační jednotka v praxi přivádí do budovy čerstvý vzduch zvenku. Ten prochází přes výměník a z druhé strany do něj vstupuje teplý odpadní vzduch z místnosti. Tím dochází k vysoké účinnosti předávání tepla, což ve výsledku znamená hlavně nemalé úspory za energie. Instalace rekuperační jednotky je vhodná pro všechny typy budov, od velkých továrních hal, až po firmy nebo rodinné domy. A právě prodejem rekuperačních systémů se zabývá společnost Ventilátory Zlín - Karel Ušela.

Vzduchotechnika kvalitně a spolehlivěVíce informací naleznete na našich stránkách  http://ventilatoryzlin.cz/rekuperacni-jednotky-prislusenstvi-c-1624_1888

FIREMNÍ ČLÁNKY


Rekuperace je systém řízeného větrání, ideální způsob jak udržet kvalitu vzduchu v interiéru domu i bytu

Rekuperace je systém řízeného větrání, ideální způsob jak udržet kvalitu vzduchu v interiéru domu i bytu

Rekuperace je novodobý systém větrání, pořídit jej můžete u firmy Karel Ušela - Ventilátory Zlín. Tento systém řízeného větrání vám mohou zajistit na klíč, postarají se o dodání a montáž, ale poradí i při realizaci svépomocí.

Vydáno 02.03.2018
Větrací mřížky vhodné do dveří i nábytku

Větrací mřížky vhodné do dveří i nábytku

Větrací mřížka, která je vhodná jak na dveře, tak vzduchovody, mřížka s pevnou vnější žaluzií nebo taková, která je vyrobená z ocelového a galvanizovaného plechu - to je jen malý zlomek nabídky větracích mřížek naší společnosti.

Vydáno 21.03.2016Vydáno 23.02.2017
97 Zhlédnutí
Topováno 22.10.2018

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika, vzduchovody, komponenty VZT rozvodů v e-shopu

Ventilátory

Ventilátory

Prodej všech typů ventilátorů ve Zlíně, nabídka ventilátorů v e-shopu

Rekuperační systémy

Rekuperační systémy

Rekuperace, rekuperační jednotky pro rodinné domy, dílny, provozy