Kuchyně Matouš: Kuchyně, vestavné skříně a další nábytek na míru Praha

Zařiďte si domácnost podle svého přání. Kuchyně na míru, vestavné skříně i další nábytek vyrábí firma Kuchyně Matouš sídlící v Praze. Ať už potřebujete vybavit ložnici, šatnu, koupelnu, ale také pracovnu či kancelář, obraťte se na nás. Na trhu působíme od roku 1993, takže máme bohaté zkušenosti a vyrábíme tak nábytek nejvyšší kvality za přijatelnou cenu.

Nábytek na míru Praha - Tomáš Matouš

Nábytek na míru Praha

Chcete mít domácnost či pracoviště vybavené přesně podle svých přání? Nevyhovuje vám sortiment dostupný v prodejnách s nábytkem? Pokud jste z Prahy a okolí, nechte si vyrobit nábytek na míru od nás. Zaručíme vám maximální flexibilitu přizpůsobení se vašim požadavkům. Podle přání a potřeb zákazníků vyrábíme kuchyně na míru, ale také ložnice, šatny, koupelny, pracovny, kanceláře nebo třeba kavárny.

Vytváříme zkrátka celé interiéry na klíč s dodávkou 3 až 10 týdnů. Veškerý nábytek samozřejmě vyrábíme ve vysoké kvalitě, navíc za přijatelnou cenu.

Kuchyně Matouš – nábytek na míru Praha


Vestavné skříně a kuchyně na míru

Nábytek a kuchyně na míru vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů, abychom vám zajistili plnou funkčnost nábytku po celou dobu jeho životnosti. Používáme kování od předních světových výrobců Blum, Grass, Salice, Camar a dalších. Vestavné skříně a další nábytek na míru vyrábíme z materiálů lamino, folie, dýha, masiv, lak, hliník, thermopal nebo senosan.

Postaráme se také o exteriéry. Provádíme obklady stěn palubkami, stavíme altány a zajistíme i další truhlářské a tesařské práce.

Vestavné skříně a nábytek na míru PrahaVydáno 22.02.2017
87 Zhlédnutí
Topováno 06.11.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tomáš Matouš
WEBOVÁ STRÁNKA
Tomáš Matouš
www.kuchynematous.cz
Adresa

Adresa

Pod šancemi 444/1
Praha 9 – Vysočany 190 00

tomas.matous@seznam.cz
+420 775 721 727


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha