Certifikační sdružení pro personál APC: Certifikace a kvalifikace

Potřebujete personální certifikace nebo kvalifikace technického personálu? Obojí prostřednictvím svých schválených školicích a zkušebních středisek zajišťuje certifikační sdružení pro personál APC, z.s. z Prahy. Sdružení tvoří 40 členů z řad významných průmyslových podniků.

S certifikací APC vždy splníte všechny technické normy

Certifikační sdružení APC

Certifikační sdružení APC bylo založeno v roce 1995 jako zájmové sdružení právnických osob. Původně bylo cílem zabezpečit certifikaci zejména svých členů. Kvůli velkému zájmu o kvalifikace a certifikace v systému APC jsme se však rozhodli otevřít školicí programy všem bez ohledu na členství. V současné době tak APC jako akreditovaný certifikační orgán zajišťuje personální certifikace a kvalifikace technického personálu prostřednictvím svých schválených školicích a zkušebních středisek.

Certifikační sdružení APC – certifikace a kvalifikace Praha


Personální certifikace APC

Personální certifikace je v posledních letech jednou z neuznávanějších forem prokazování odborné způsobilosti lidí. Certifikace se provádí objektivními postupy nezávislými a k tomu akreditovanými organizacemi. APC je akreditováno Českým institutem pro akreditaci dle normy EN ISO/IEC 17024 - Všeobecné požadavky na orgány pro certifikaci osob.

Naším cílem je zabezpečit úroveň kvalifikace odpovídající technickým normám s ohledem na naplňování potřeb průmyslu. Zároveň zajišťujeme uznatelnost získané certifikace a kvalifikace při mezinárodních výběrových řízeních. Při rozvíjení a zavádění kvalifikací navíc úzce spolupracujeme s univerzitami a asociacemi v příslušných oborech.

APC: personální certifikace a kvalifikace technického personáluVydáno 22.02.2017
143 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Certifikace a akreditace

Certifikace a akreditace
Certifikační sdružení pro personál - APC z.s., jak už ze samotného názvu napovídá, bylo založeno za účelem poskytnout certifikaci personálu. Programy certifikace a kvalifikace jsou otevřeny celému trhu a všem lidem. V současné době se jedná o sdružení 40 členů a některými členy jsou významné ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Certifikační sdružení pro personál - APC, z.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Certifikační sdružení pro personál - APC, z.s.
www.apccz.cz
Adresa

Adresa

Podnikatelská 545
Praha 9 - Běchovice 190 11

krcova@apccz.cz
+420 246 061 395


Najdete nás také zde:

ARES
captcha