Stavební projekty, inženýrská činnost, pozemní stavitelství, Praha

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. Projekty pro potravinářský průmysl

Stavební projekty, inženýrská činnost, pozemní stavitelství, Praha

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.
Projekty pro potravinářský průmyslKomplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.


Od projektu po realizaci

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. se zabývá kompletními projekty potravinářských závodů, skladovacích objektů a logistických center, drobnými i většími projekty v oboru pozemního stavitelství a inženýrskou činností spojenou s povolovacím řízením staveb. Od roku 1991, kdy společnost vznikla, má na kontě realizace stovek menších i velkých projektů na území České a Slovenské republiky.

Cílem společnosti je přinášet komplexní řešení od návrhu až po samotnou realizaci staveb, proto je pro každý projekt libovolného rozsahu sestaven tým odborníků pravidelně školených ve svém oboru, kteří vycházejí z nejnovějších poznatků, moderních trendů a ověřených technologií. Každá zakázka je posuzována individuálně s přihlédnutím k požadavkům a potřebám charakteru stavby a provozu, proto firma upřednostňuje vstřícnost a komunikaci po celou dobu realizace pro hladký průběh a maximální spokojenost na všech stranách.

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. se zaměřuje na kompletní projekty:

·         potravinářských závodů včetně technologií

·         skladovacích objektů a skladových prostor

·         logistických center

·         malých i větších pozemních staveb

K dalším odvětvím činnosti firmy patří také inženýrská činnost spojená s povolovacím řízením staveb, radonový průzkum a protiradonová opatření, inženýrské a kompletní planografické služby.

Týmy kvalifikovaných odborníků z PMZ PROJEKT jsou sestaveny z profesionálů v oborech stavitelství a statiky, vytápění, elektroinstalací, vody a kanalizací, chlazení a vzduchotechniky, specializovaných na provozy pro zpracování potravin a efektivní logistická řešení průmyslových staveb. Samozřejmostí je i odborné poradenství a zpracování profesionální dokumentace projektu jak v rámci návrhu, tak i po skončení realizace.

Více informací o společnosti PMZ PROJEKT, spol. s r.o. naleznete na webových stránkách www.pmz.cz, kde jsou k dispozici také ukázky mnoha realizovaných projektů. 


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pmz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Postavit halu splňující všechny požadavky potravinářského průmyslu je rozhodně nelehký úkol. Je třeba zajistit spoustu věcí, promyslet technologické postupy, zpracovat veškerou dokumentaci, získat povolení ke stavbě a mnoho dalšího. Přenechejte tyto starosti společnosti PMZ, která je na toto specialista.

Vydáno 13.03.2017
Čistírna odpadních vod bez řádného projektu postavit nelze

Čistírna odpadních vod bez řádného projektu postavit nelze

Průmyslové čistírny odpadních vod stejně jako jiné stavby se neobejdou bez vypracovaného projektu. Jedná se o vodohospodářské dílo, proto musí při výstavbě nebo rekonstrukci obdržet ČOV řádné stavební resp. vodoprávní povolení. Projektovou činností se zabývá společnost PMZ PROJEKT, pro kterou jsou čistírny odpadních vod jednou z oblastí, kterou se aktivně zabývají.

Vydáno 06.05.2016
Projektování a inženýring

Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.

Vydáno 17.04.2018
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.

Vydáno 16.03.2014
Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů je specialitou společnosti PMZ PROJEKT již od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru tak přesně víme, co si projektování v oboru zpracování potravin žádá, a jsme připraveni poradit si se všemi problémy. Chcete rekonstruovat svůj provoz? Nebo hledáte někoho, kdo se postará o návrh složitého mnoha milionového projektu? My máme na kontě již stovky úspěšných projektů, projektování masných závodu na míru tak nabídneme i vám.

Vydáno 06.06.2015Vydáno 07.05.2013
811 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2018