Pohřební služba Praha pomůže v nejsmutnějších chvílích našeho života

Ztráta blízkého člověka patří mezi nejtěžší chvíle našeho života. V tomto období je každé ulehčení od starostí důležité a může alespoň částečně zmírnit stres, který nás provází. Pohřební služba Praha je tu pro všechny, které tato smutná událost zasáhla, aby jim podala pomocnou ruku při vyřizování nezbytných kroků při posledním rozloučení.


Servis Pohřební služby Praha vychází z dlouholeté tradice a bohatých zkušeností, jež jdou ruku v ruce s moderními technologiemi, odborným poradenstvím a etikou. Citlivý a diskrétní přístup pracovníků pohřební služby poskytuje oporu, která je díky nejrozsáhlejší síti poboček v Praze stále nablízku. Pozůstalí se proto mohou spolehnout, že bude rychle a pečlivě postaráno o všechny nutné náležitosti související s posledním rozloučením.

Pohřební služba Praha zařídí vše za vás

Kromě standardní nabídky pohřebních služeb zajišťuje Pohřební služba Praha kompletní servis zahrnující veškeré formality související se smutečním obřadem, ale i nadstandardní služby, kvůli kterým se běžně musí pozůstalí obracet na více firem.

Mezi ně patří především non stop převoz zesnulých z místa úmrtí v každou denní i noční hodinu. Převoz zesnulých je dostupný nejen v celé Praze a přilehlém okolí, ale po celé České republice a dokonce i ze zahraničí. V rámci Prahy dorazí pracovníci pohřební služby na místo do 30 minut.

K samotným pohřbům je k dispozici jeden z nejlepších vozových parků v ČR. Vedle široké škály běžných pohřebních vozů jsou v nabídce také vozy značky Rolls Royce nebo luxusní smuteční kočár s koňským spřežením.

Pohřební služba Praha ovšem pamatuje i na příbuzné, pro něž je zařízení pohřbu citelným zásahem do rozpočtu. Pro tyto případy je zde služba E-pohřeb, tedy pohřeb bez obřadu, který je ekonomickou variantou klasického pohřbu. Pozůstalí ušetří náklady za obřad a E-pohřeb mohou snadno objednat přes internet. Avšak daní za takto neosobní rozloučení mohou být výčitky vůči zesnulému, jemuž nebyl dopřán důstojný smuteční obřad.

Pracovníci se snaží klientům vyjít maximálně vstříc, proto lze využít i poradenství přímo v místě bydliště, v prostředí, které je jim blízké, v čase, který jim nejlépe vyhovuje. Zákazníci mohou počítat s profesionální etikou rozhovoru a nemusí se bát nedostatku pochopení situace. Pohřební služba Praha disponuje širokou sítí poboček, je tedy možné využít pomoci v blízkosti bydliště. 

Dnes už pohřby nejsou žádným velkým tabu a mnohdy lidé plánují vlastní pohřeb i dlouho před tím, než je tato událost aktuální. Pro ty, kteří chtějí mít pohřeb podle vlastních představ, nebo jeho organizaci nechtějí nechávat na pozůstalé rodině, je určena nabídka předplaceného pohřbu, který lze  splácet „dopředu“. Notářské potvrzení je pak zárukou, že vše skutečně proběhne podle přání klienta.

Poslední rozloučení nemá umocňovat smutek

Slovo pohřeb v nás evokuje lítost, prázdnotu a smutek, protože je spojen s odchodem našich nejbližších. Pohřební služba Praha si klade za cíl neprohlubovat tyto negativní pocity, ale snažit se v pozůstalých vyvolat jen ty hezké vzpomínky na člověka, který bude v myšlenkách stále s námi, důstojným obřadem a posledním rozloučením.

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Pohřební služba Praha, navštivte webové stránky www.pohrebnisluzba-praha.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pohrebnisluzba-praha.cz/

Vydáno 17.05.2013
498 Zhlédnutí
Topováno 17.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohřební služba Praha - komplexní servis od převozu zemřelého až po parte a smuteční obřad

Pohřební služba Praha - komplexní servis od převozu zemřelého až po parte a smuteční obřad
Pohřební služba není společnost, na kterou byste se obraceli s radostí. Je totiž přímo spjata s událostmi, které nikdo z nás nezažívá rád. I tak těžké situace, jako je smrt někoho blízkého, však dříve či později potkají každého. A proto je obzvlášť důležité, aby byl přístup pohřební služby citlivý ...

Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení

Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení
Všechno má svůj začátek i konec. A smrt je sice velmi smutnou, ale neodmyslitelnou součástí života. Pokud tato neradostná událost potká vaše blízké, budete jim nejspíš chtít zařídit co nejdůstojnější a nejpěknější rozloučení. Pohřby mohou být samozřejmě i velmi krásné a pro pozůstalé co nejméně ...

Pohřební služba Praha, Benešov a okolí se v těžkých chvílích postará o vše potřebné

Pohřební služba Praha, Benešov a okolí se v těžkých chvílích postará o vše potřebné
Každý, kdo někdy zažil ztrátu blízkého člověka, dobře ví, jak těžké období pozůstalí prožívají. V takových chvílích je třeba každé pomoci, která usnadní vyřízení formalit a zajistí hladký průběh posledního rozloučení. Pro Prahu, Benešov a okolí tyto komplexní služby poskytuje Pohřební služba HELFI.

Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní služby nejen pro Prahu, ale i Benešov a okolí

Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní služby nejen pro Prahu, ale i Benešov a okolí
Postihne-li nás ztráta blízkého člověka, jsme vždy vystaveni obrovskému psychickému vypětí. Jsou to chvíle, kdy potřebujeme každou pomocnou ruku, která by nám ulehčila od problémů spojených se zařizováním formalit a organizováním obřadu. Pohřební služba HELFI ví, jak pozůstalým pomoci, aby se mohli ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HELFI s.r.o. Pohřební služba Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
HELFI s.r.o.
www.pohrebnisluzba-helfi.cz
Adresa

Adresa

U Vršovického hřbitova 7
Praha 10 101 00

helfi@helfi.cz
+420 602 210 601


Najdete nás také zde:

ARES
captcha