Měření a regulace Fairchild je zárukou prvotřídní kvality

Komplexní služby od firmy SPA Praha s.r.o. a produkty pro strojírenskou výrobu prvotřídní kvality nejen vlastní výroby, ale i od světových značek, jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka. V nabídce najdete strojírenskou techniku na zakázku, náhradní díly šité na míru, měřicí a regulační techniku Fairchild, vlastní výrobní program pneumatických servomotorů a jejich příslušenství, snímačů pro měření tlaku a síly a spoustu dalších souvisejících produktů.


Dlouholeté zkušenosti v oblasti strojírenské výroby

Společnost SPA Praha s.r.o. letos slaví 18 let svého působení na trhu v oblasti výroby a distribuce strojírenské techniky, náhradních dílů na zakázku a regulační techniky včetně veškerého příslušenství. Firma je autorizovaným distributorem kvalitních přístrojů pro pneumatickou regulaci od amerického výrobce Fairchild Industrial Products.

SPA Praha s.r.o. disponuje vlastním vybavením pro CNC obrábění, frézování, lisování, soustružení, svařování, pískování, vrtání a spoustu dalších technologií využívaných ve strojírenské výrobě. Díky tomuto zázemí má společnost veškeré prostředky pro zajištění výroby strojních dílů a celých montážních skupin na zakázku dle požadavků a potřeb i těch nejnáročnějších tuzemských či zahraničních klientů.

Kompletní strojírenská výroba

  • Třískové obrábění: klasické, revolverové, NC a CNC obrábění, vertikální, horizontální a CNC frézování, souřadnicové a NC vrtačky, různé druhy broušení
  • Tváření: výstředníkové a hydraulické lisování 40 – 250 tun
  • Tepelné zpracování: kalení a cementování do váhy 20 kg, plasmová nitridace, indukční a vakuové kalení
  • Svařování kovů: ocel, nerez a hliník
  • Povrchové úpravy: pokovování, lakování, černění

Regulační technika od Fairchild je zárukou prvotřídní kvality

Historie výroby světoznámé značky Fairchild Industrial Products sahá až do roku 1920. Společnost je vyhledávaná pro nadstandardní kvalitu, odolnost, výkon a citlivost přístrojů pro pneumatickou regulaci, jakými jsou elektropneumatické převodníky, regulátory tlaku, pneumatická relé a objemové zesilovače.

Regulační technika Fairchild je díky konstrukčním metodám a materiálům, které neobsahují plastové prvky, vhodná pro použití v jakýchkoliv provozních podmínkách. Charakteristickými znaky těchto přístrojů pro měření a regulaci jsou výkon se vstupním tlakem až 3,5 MPa a průtokem až 2550 m3/hod, odolnost proti mechanickému poškození a vynikající citlivost zajišťující reakci na změnu již od 100 Pa.

Pro nejširší využití je určen regulátor Fairchild typu 10 s napájecím tlakem do 3,5 MPa, který je použitelný v teplotách od -40°C do +90°C. Další typy regulátorů se liší napájecím tlakem, průtokem či počtem volitelných rozsahů dle využití přístroje. Nabídka zahrnuje i regulátory pro speciální účely s průtokem až do 2550 m3/hod při zachování citlivosti 150 MPa.

Pro další technické i obecné informace o regulátorech Fairchild navštivte webové stránky www.spa-praha.cz.

Pneumatické servomotory SPA Praha a jejich příslušenství

Společnost vyrábí a dodává vlastní řadu pneumatických membránových servomotorů s plochou membrány 250, 400 a 800 cm2, které na přání vybavuje i pneumatickými nebo elektropneumatickými pozicionéry vlastní konstrukce i dalším příslušenstvím jako ovládacími solenoidovými ventily, koncovými spínači apod.

Servis všech výrobků od SPA Praha

Kromě odborného servisu produktů vlastní strojírenské výroby zajišťuje společnost také opravy výrobků regulační techniky a výrobků bývalého ZPA Jinonice, které bylo předchůdcem SPA Praha s.r.o. Provádí i servis a renovace regulačních a uzavíracích armatur a opravy nejrůznějších druhů snímačů průmyslových veličin.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.spa-praha.cz

Vydáno 17.05.2013
418 Zhlédnutí
Topováno 26.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Strojírenská výroba přesně dle předložené dokumentace

Strojírenská výroba přesně dle předložené dokumentace
Strojírenská výroba kusových i malosériových zakázek, CNC obrábění, ale i distribuce prvků regulační techniky. To vše patří k činnosti společnosti SPA Praha. Zajistíme kompletní a přesnou výrobu strojních součástí, náhradních dílů i dodávku montážních celků či menších strojů. To vše přesně dle ...

Komplexní strojní výroba na zakázku: Montážní celky i jednotlivé díly

Komplexní strojní výroba na zakázku: Montážní celky i jednotlivé díly
SPA Praha je společnost s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenství, která vyrábí strojní součásti a komponenty přesně dle zadání klienta. Výroba na zakázku dle individuálních požadavků spolu s bohatými zkušenostmi přináší zákazníkům jistotu, že zařízení bude spolehlivé a precizní. V SPA Praha ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPA Praha s.r.o. Výroba prvků regulační techniky Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SPA Praha s.r.o.
www.spa-praha.cz
Adresa

Adresa

Mezi Vodami 1955/19
Praha 4 - Modřany 143 00

odbyt@spa-praha.cz
+420 244 090 505


Najdete nás také zde:

ARES
captcha