Náušnicové díly, řetízky, šnůrky prodej Jablonec nad Nisou - různé bižuterní komponenty

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading Komponenty na výrobu bižuterie Jablonec

Náušnicové díly, řetízky, šnůrky prodej Jablonec nad Nisou - různé bižuterní komponenty

Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Výroba jablonecké bižuterie má v České republice dlouhou tradici, už po celá staletí jsou totiž tyto vyhlášené šperky velmi vyhledávaným vývozním artiklem. Kvalitní komponenty na výrobu bižuterie jsou nezbytným základem krásných a trvanlivých skvostů, které proslavily Jablonec nad Nisou po celém světě.

Komponenty pro výrobu šperků -  P. P. trading

Komponenty na výrobu bižuterie

Společnost P. P. trading se téměř 20 let zabývá výrobou a velkoobchodem tradiční jablonecké kovové bižuterie a komponentů na výrobu bižuterie. Dodává polotovary na náušnice, díly na náhrdelníky, náramky, prsteny a další šperky, které nesmí chybět žádné ženě.

Komponenty na výrobu bižuterie od P. P. trading používají významní jablonečtí výrobci, jako jsou například Ag-plus, JSB – Jablonecká bižuterie, LILIEN, ESTRELLA Es – Press a další renomované značky, a také je v různých povrchových úpravách najdete v mnoha internetových i kamenných obchodech.

Bižuterie Jablonec nad Nisou


Polotovary na náušnice

Náušnice jsou nedílnou součástí „povinné výbavy“ většiny žen. Díky širokému výběru komponentů na výrobu náušnic je možné neustále rozšiřovat nabídku šperků pro co největší pestrost. Sortiment společnosti P. P. trading zahrnuje např. pozlacené či postříbřené pusety vč. zarážek pro zajištění náušnice v uchu, klapky, kroužky, klipsy a háčky na jednoduché zavěšení ozdob.

Komponenty na výrobu náušnic


Díly na náhrdelníky

Bižuterní řetízky z mosazi či železa s různými povrchovými úpravami jsou doplněny o komponenty ke kompletaci řetízků k náhrdelníkům, např. koncovky, háčky, kroužky, různé druhy karabinek atd. Vybírat je možné z řetízků s perličkami, hadích či figaro řetízků a spousty dalších variant jak pro domácí, tak profesionální použití.

Velký výběr řetízků


Komponenty pro kameny Swarovski

V nabídce komponentů na oblíbené šperky s komponenty firmy Swarovski najdete kotlíky na swarovského kameny. Kotlíky na broušené kameny jsou určeny pro použití nejen na šperky, ale také například jako součást oblečení či módních doplňků. Lůžka na krystaly Swarovski a další potřebné komponenty jsou určeny pro kompletaci působivých ozdob.


Další nabídka komponentů na výrobu bižuterie

Společnost P. P. trading dále nabízí hedvábné a voskované šňůrky, lanka, filigrány, šlupny, komponenty z chirurgické oceli a spoustu dalších dílů pro sestavování originálních šperků a pro neustálé rozšiřování výběru věhlasné jablonecké bižuterie.

Více informací o společnosti P. P. trading


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pptrading.cz

Vydáno 28.05.2013
4131 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů
Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.

Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců
Že je město Jablonec nad Nisou vyhlášené po celém světě unikátní bižuterií, to ví snad každý. Že ale můžete pro svůj obchod s bižuterními komponenty nebo pro vlastní výrobu šperků získat bižuterní komponenty přímo od jabloneckých firem, to vám prozradíme až nyní. Výrobou, prodejem a distribucí ...

Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů

Výroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů
Pomocí bižuterie se ženy zkrášlovaly už od nepaměti. Náušnice, řetízky, náhrdelníky, přívěsky nebo prsteny, krásný bižuterní šperk nesměl a ani nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženy. Stěžejní je samozřejmě kvalita, která musí být co nejvyšší. Vyplatí se investovat do kvalitní jablonecké bižuterie, ...

Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou
Když se v České republice řekne bižuterie, jako první každého napadnou šperky z Jablonce nad Nisou, které jsou dokonce i mezinárodně proslulé nejen svou krásou, ale i kvalitou. Společnost P.P.trading je už déle než dvacet let součástí této jablonecké tradice, neboť vyrábí a prodává hotovou ...

Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další
Luxusní bižuterie s komponenty Swarowski, jednoduché řetízky i výrazné náhrdelníky, náušnice pro všechny příležitosti nebo náramky jak pro běžné nošení, tak na slavnostní příležitosti. Nejen to je možné vyrobit z bižuterních komponentů, které nabízí naše společnost.
PODSTRÁNKY

Náramky a řetízky

Náramky a řetízky
Náramky a řetízky, bižuterní komponenty – výroba a prodej

Bižuterní komponenty

Bižuterní komponenty
Bižuterní komponenty – náušnicové díly, brožová mechanika, bižuterní lanka a šňůry

Filigrány, kotlíky, lůžka

Filigrány, kotlíky, lůžka
Výroba bižuterních komponentů, filigránů, kotlíků, lůžek, elastických dutinek
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Lumír Paldus - P.P. trading Komponenty na výrobu bižuterie Jablonec
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Lumír Paldus - P.P. trading
www.pptrading.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

O nás
Adresa

Adresa

Pražská 1420/12
Jablonec nad Nisou 466 01

p.p.trading@volny.cz
+420 483 312 485


Najdete nás také zde:

ARES
captcha