GREENLUX s.r.o. uvádí na trh inovativní novinku s jedinečnou optikou

Výrazná a velmi dynamická společnost Greenlux s.r.o. působí na mezinárodním trhu (CZ, SK, HU, PL) v oblasti LED svítidel již 7 let. Její atraktivní vizí je uvádět každoročně, na tento velmi rychle se měnící trh, svítidla, která budou provokovat a určovat další trendy. Za jejím vzestupem stojí používání nových technologií a originální nové produkty vyvinuté ve vlastním oddělení ve spolupráci s technickými univerzitami a s nejlepšími českými a polskými odborníky a designéry. Právě schopnost shromáždit kolem sebe tým prvotřídních odborníků a touha neustále inovovat jí umožňuje být vždy o krok napřed. V letošním roce chce společnost Greenlux s.r.o. na trhu vítězit se svítidlem VIRGO PROFI, které tak svými vlastnostmi završuje „PROFI“ řadu svítidel společnosti Greenlux (DUST PROFI LED, DUST PROFI LED NG, DUST PROFI LED SLIM, DUST PROFI LED MILK).

LED svítidlo VIRGO PROFI – 2 PCB LED modul

Svítidlo VIRGO PROFI

Svítidlo VIRGO PROFI je moderní alternativou za klasické osvětlení s T5 zářivkami. Efektivitou se svítidlu VIRGO PROFI podařilo překonat zářivková T5 svítidla. Jedná se o kancelářské svítidlo s vysoce účinným optickým systémem z PC. Základním materiálem svítidla je galvanizovaný ocelový plech, s práškovým nástřikem v bílé RAL9016.

Svítidlo je vybaveno dvěma nebo čtyřmi PCB LED moduly s technologií LED SMD 2835 EPISTAR. Použité PCB LED moduly jsou osazeny SMD čipy dosahujících hodnot 200 lm/W. O kvalitě použitých čipů vypovídá standardní odchylka korespondence barev (binning) < 3.

Difuzor svítidla je tvořen UV rezistentními, vysoce účinnými optickými kryty z odolného PC materiálu, které eliminují oslnění UGR<13.

Optika svítidla usměrňuje světelný tok a použitý optický systém ve svítidle značně redukuje oslnění – UGR <13. Celkový výkon svítidla je více než 130lm/W a vyzařovací úhel 73°. Co se týče indexu podání barev svítidlo disponuje Ra/CRI > 80. Teplota chromatičnosti svítidla je v základní výbavě Tc/CCT 4000K. Při výběru jiných variant svítidla nabízí širokou variabilitu chromatičnosti.

Moduly jsou dle varianty svítidla napájeny a regulovány zdroji renomovaných výrobců Philips/Osram/Helvar. Použitím těchto komponentů Greenlux zaručuje dle směrnice ErP životnost 50 000 hodin při L80B10 s kompletní pětiletou zárukou. Díky vysoce kvalitním materiálům a povrchové úpravě je zaručena extrémní životnost svítidla.

Provoz svítidla VIRGO PROFI ve srovnání s klasickými T5 zdroji se výrazně liší a to polovičními hodnotami emisí CO2.


Nadčasové svítidlo VIRGO PROFI

VIRGO PROFI je nadčasové svítidlo, které se díky své pokročilé technologii a vysoce účinném optickém systému řadí mezi vývojové trendy produktů budoucnosti. Takto koncentrovaný světelný výkon je usměrněn a rozptýlen vysoce účinnou optickou soustavou, která zajišťuje uživatelsky příjemné osvětlení bez oslnění UGR < 13.
Stále výkonnější LED čipy, dokonalejší optické kryty, kdy každý jednotlivý SMD čip má své vlastní usměrnění, umožňují bezkonkurenční regulaci směru vyzařovaného světla, tak aby silný a soustředěný zdroj světla byl schopen zajistit uživateli také světelnou pohodu.

Nejnovější kryty, při minimálních ztrátách, zajistí rozložení světla tak, aby svítidlo neoslňovalo a paprsky vytvořily požadovanou křivku svítivosti. Například z podélného tvaru svítidla vytvoří kruhovou křivku. Díky svým vlastnostem a vysoké variabilitě přeměňuje společenské prostory na uživatelsky příjemnější a pohodlnější.


Variabilita svítidla VIRGO PROFI

Svítidlo je také velmi variabilní co do možností montáže. Přináší zákazníkům hned 4 typy způsobů instalace:

• vsazení do modulového stropu 600 x 600 mm
• instalace do sádrokartonu pomocí 4ks nerezových klipů
• zavěšení ke stropu pomocí 2ks větvených, nastavitelných nerezových lanek
• přisazení s pomocí kovového rámu s práškovým nástřikem v bílé barvě RAL9016

VIRGO PROFI je na trhu nabízeno v široké škále kombinací. Pro dosažení maximálních úspor i požadované teploty světla budou v nabídce varianty svítidel, které jsou regulovány senzory.
Svítidlo je díky široké škále variant předurčeno zejména pro velmi náročné projekty. Jeho inovativní design přináší variabilitu použití od administrativních budov, kancelářských prostor, zasedacích místností až po školy, maloobchody, nemocnice nebo jiná zdravotnická zařízení.

Svítidlo VIRGO PROFI je výzvou kreativních architektů a designerů. Poměrně velká, rovná plocha u dvou modulové varianty svítidla nabízí prostor pro potisk anebo polep folií této plochy. Ideální místo pro umístění loga firmy přímo na svítidle nebo přizpůsobení barvy svítidla interiéru. Pro příklad, nalepením fólie typu dřevodekor na svítidlo lze přizpůsobit design svítidla interiéru.

Novinka roku 2017 – svítidlo VIRGO PROFI přináší zásadně nové možnosti v oblasti nabídky LED panelů a to jak v technických parametrech, tak i designových.

Podrobnější informace a kompletní nabídka svítidelVydáno 23.02.2017
97 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svítidlo RENO PROFI – optimální kombinace pohybového čidla a stmívání

Svítidlo RENO PROFI – optimální kombinace pohybového čidla a stmívání
Ještě jste o tomto produktu neslyšeli? Tak si nyní řekneme pár informací, jak toto svítidlo vlastně funguje. Je založeno na základu senzoru, který v kombinaci se smíváním svítidla představuje skvělé řešení, jak snížit spotřebu energetického zdroje.

Greenlux s.r.o přináší revoluci v technickém osvětlení

Greenlux s.r.o přináší revoluci v technickém osvětlení
Společnost Greenlux s.r.o. dlouhodobě působí na českém trhu v oblasti LED svítidel a svým zákazníkům nabízí širokou řadu velmi kvalitních výrobků. Kromě běžně dostupných LED svítidel, se velmi intenzivně věnuje a soustředí na vlastní vývoj a výzkum.

Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor

Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor
Očekáváte od osvětlení spolehlivost, sílu, odolnost a ekologickou i ekonomickou příznivost? Pak jsou pro vás ideálním řešením LED svítidla. Naše společnost GREENLUX s.r.o. nabízí LED svítidla mnoha tvarů, velikostí a typů. Vyzkoušet můžete například naše novinky, a sice svítidla LUCY s krytím IP54 ...

Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci

Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci
Úspora energií při použití LED osvětlení je všeobecně známá, ale i výhody klasického LED zdroje lze ještě vylepšovat. Důkazem je nový druh LED svítidel s SMD2835 čipy, které díky svým unikátním vlastnostem zajistí vyšší výkon s ještě znatelnější úsporou.

Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu

Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu
Společnost Greenlux s.r.o. přichází s počátkem roku 2015 s novým LED prachotěsným svítidlem. Toto svítidlo je výsledkem vlastního vývoje společnosti. Základní podmínky, které jsme si stanovili při zadání vývoje, byly následující: • Připravit svítidlo, které by splňovalo nejvyšší standardy a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOV&#193; STR&#193;NKA Greenlux s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Greenlux s.r.o.
www.greenlux.cz
Adresa

Adresa

Na Zbytkách 41
Staré Město 739 01

greenlux@greenlux.cz
+420 571 891 806


Najdete nás také zde:

ARES
captcha