Výškově stavitelné stoly s elektropohonem do výšky stojícího člověka

Nábytek Amadeus

Výškově stavitelné stoly s elektropohonem do výšky stojícího člověka

Nábytek AmadeusVýškově stavitelné stoly porostou s vašimi dětmi

Každý rodič ví, jak rychle děti rostou. To, co je vašemu potomkovi jeden den akorát, mu za měsíc může být malé. A bohužel to neplatí jen na oblečení, ale i na nábytek. Jenomže kupovat každý rok nové vybavení pokojíčku je nemyslitelné. Naštěstí existuje dětský rostoucí stůl od firmy Nábytek Amadeus, který tento problém hravě vyřeší.

Dětský stůl se přizpůsobí vašemu dítěti

Výškově stavitelné stoly pro zdraví dětí i dospělých

Výškově stavitelné stoly jsou určeny pro děti i dospělé. Ideálně nastavená výška stolu totiž podporuje dynamické sezení, které funguje jako prevence proti bolestí zad. Variabilitu nastavení stolu tedy ocení nejen děti, které rychle rostou, ale i dospělí, kteří začínají mít problémy se zády. Soulad mezi velikostmi stolu a židle je velmi důležitý pro zdravé sezení.

U společnosti Nábytek Amadeus najdete stoly, které se dají nastavit až do výšky vhodné pro stojícího člověka. Kromě výšky lze nastavit i sklon pracovní desky. Tu je možné naklopit v rozsahu 0 – 60 stupňů. Správný sklon desky má veliký vliv na postavení páteře a brání vzniku kulatých zad.

Nábytek Amadeus – výškově stavitelné stoly pro zdraví páteře


Dětský rostoucí stůl s elektropohonem nebo s manuálním ovládáním

Velkou výhodou, kterou s sebou dětský rostoucí stůl přináší, je také jednoduchá a pohodlná manipulace. Změna výšky stolu je velice rychlá a zvládne ji i malé dítě. V sortimentu jsou jak výškově stavitelné stoly s elektropohonem, tak manuálně nastavitelné.

Pro ještě větší praktičnost je pod stolovou desku instalovaná zásuvka na drobné pomůcky, vysunovatelná spodní lišta desky stolu pak zabraňuje sjíždění předmětů při naklopení. Použitý materiál k výrobě stolu je velmi kvalitní a bytelný, nemusíte se tedy obávat ani o životnost a stabilitu výrobku.

Vyberte si dětský rostoucí stůl s elektropohonem či s manuálním ovládáním
FIREMNÍ ČLÁNKY


Rostoucí nábytek se představil na veletrhu FOR INTERIOR v Praze

Rostoucí nábytek se představil na veletrhu FOR INTERIOR v Praze

Děti i spousta dospělých stráví za pracovním stolem během dne i několik hodin. Běžně dostupné stoly však svou konstrukcí nutí člověka sedět v nepřirozené poloze, což vede ke zdravotním problémům. Tuto vadu řeší rostoucí nábytek, který je vhodný pro děti i dospělé, je ergonomický a s majitelem doslova roste.

Vydáno 20.10.2015Vydáno 23.02.2017
138 Zhlédnutí
Topováno 22.10.2019