Spolehlivá hydroizolace rodinných i firemních budov

Stavíte či rekonstruujete rodinný dům nebo průmyslové či administrativní stavby? Nezapomeňte si zajistit kvalitní firmu pracující v oblasti hydroizolace a tepelné izolace střech a budov. Důkladně a správně zaizolovaná střecha vám totiž do budoucna ušetří spoustu starostí a nepříjemností. Rodinná firma KST Membrane poskytuje vysoce odolné hydroizolační folie, nátěry, šindele a další prvky, díky kterým budete žít v suchu a teple.

Hydroizolace a hydroizolační fólie od KST Membrane - záruka kvality

Rodinná firma zaručující spolehlivost a kvalitu

Společnost KST Membrane se zabývá problematikou tepelné izolace a hydroizolace plochých střech od roku 2010. Za dobu svého působení už stihla vykonat řadu úspěšných zakázek a každý rok dodává několik set tisíců m2 hydroizolace, tepelné i zvukové izolace. Tato rodinná firma je zárukou spolehlivosti, pečlivosti a odborné činnosti. Zkušenosti, flexibilita a dynamika pracovního kolektivu a v neposlední řadě osobní přístup přispívají ke spokojenosti zákazníků.

Za dobu fungování KST Membrane získala řadu referencí


Hydroizolace i zateplení a odhlučnění

Rodinná firma KST Membrane zajistí vše, co je potřeba k provedení spolehlivé izolace plochých střech. Jedná se o kvalitní produkty, jako jsou:

- hydroizolační fólie PVC/TPO
- šindele
- hydroizolační a penetrační nátěry
- tepelná izolace
- geotextilie
- tmely, lepidla, pěny
- doplňky k izolacím
- ocelové střešní krytiny
- okapové systémy a klempířské prvky
- sádrokartony a OSB desky

KST Membrane zajišťuje kompletní servis - nejen prodej, ale i poradenství a podporu při samotné realizaci izolace střech a budov. Kromě toho poskytuje potřebnou techniku a spolupracuje s výrobci i projektanty, díky čemuž je možné najít to skutečně nejvhodnější řešení právě pro vaši stavbu.

Rodinná firma KST MembraneVydáno 23.02.2017
39 Zhlédnutí
Topováno 19.07.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KST MEMBRANE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KST MEMBRANE s.r.o.
www.uzitecna-izolace.cz
Adresa

Adresa

Koksární 1152
Ostrava - Přívoz 702 00

polasek@kst-membrane.cz
+420 736 248 355


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha