KST MEMBRANE s.r.o.Spolehlivá hydroizolace rodinných i firemních budov

Stavíte či rekonstruujete rodinný dům nebo průmyslové či administrativní stavby? Nezapomeňte si zajistit kvalitní firmu pracující v oblasti hydroizolace a tepelné izolace střech a budov. Důkladně a správně zaizolovaná střecha vám totiž do budoucna ušetří spoustu starostí a nepříjemností. Rodinná firma KST Membrane poskytuje vysoce odolné hydroizolační folie, nátěry, šindele a další prvky, díky kterým budete žít v suchu a teple.

Hydroizolace a hydroizolační fólie od KST Membrane - záruka kvality

Rodinná firma zaručující spolehlivost a kvalitu

Společnost KST Membrane se zabývá problematikou tepelné izolace a hydroizolace plochých střech od roku 2010. Za dobu svého působení už stihla vykonat řadu úspěšných zakázek a každý rok dodává několik set tisíců m2 hydroizolace, tepelné i zvukové izolace. Tato rodinná firma je zárukou spolehlivosti, pečlivosti a odborné činnosti. Zkušenosti, flexibilita a dynamika pracovního kolektivu a v neposlední řadě osobní přístup přispívají ke spokojenosti zákazníků.

Za dobu fungování KST Membrane získala řadu referencí


Hydroizolace i zateplení a odhlučnění

Rodinná firma KST Membrane zajistí vše, co je potřeba k provedení spolehlivé izolace plochých střech. Jedná se o kvalitní produkty, jako jsou:

- hydroizolační fólie PVC/TPO
- šindele
- hydroizolační a penetrační nátěry
- tepelná izolace
- geotextilie
- tmely, lepidla, pěny
- doplňky k izolacím
- ocelové střešní krytiny
- okapové systémy a klempířské prvky
- sádrokartony a OSB desky

KST Membrane zajišťuje kompletní servis - nejen prodej, ale i poradenství a podporu při samotné realizaci izolace střech a budov. Kromě toho poskytuje potřebnou techniku a spolupracuje s výrobci i projektanty, díky čemuž je možné najít to skutečně nejvhodnější řešení právě pro vaši stavbu.

Rodinná firma KST Membrane

Vydáno 23.02.2017
38 Zhlédnutí
Topováno 19.07.2017