Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se zaměřuje Relaxační centrum Adam

Cítíte se unaveni, máte špatnou náladu nebo trpíte drobnými či závažnějšími zdravotními obtížemi? Příčinou mohou být geopatogenní zóny a elektrosmog. Jsou zdrojem záření, které negativně působí na všechny živé organismy a je příčinou mnoha zdravotních problémů. Omezit jeho vliv vám pomůže Relaxační centrum Adam.

Geopatogenní zóny vás s harmonizérem už neohrozí

Geopatogenní zóny a elektrosmog

Geopatogenní zóny jsou oblasti, kudy na povrch vychází energie z nitra Země. Mohou to být různé praskliny, jeskyně, výdutě, místa dotyku různých zemin a také místa, kudy protéká voda, která v podzemí nabírá energii a následně ji vyzařuje. Geopatogenní zóny se nachází všude a od nepaměti.

Jejich škodlivost pro lidský organismus je však v posledních letech znásobena elektrosmogem. Jde o záření, které pochází z elektrospotřebičů, počítačů, mobilních telefonů, vysílačů a dalších zařízení. Spojení geopatogenní zóny a elektrosmogu se nazývá dráždivá zóna.

Relaxační centrum se může pochlubit mnoha certifikáty


Geopatogenní zóny a jejich odstranění

Vliv dráždivých zón může vyvolat mnoho problémů. Jejich působení odčerpává z těla energii, organismus je oslaben a ve stresu. Objevují se první příznaky jako únava, ztráta pozornosti, nervozita, nespavost nebo i deprese. Postupně se začínají projevovat reálná onemocnění od častých rým a nachlazení až po onemocnění páteře a další závažné nemoci.

Na geopatogenní zóny a jejich odstranění se specializujeme a jsme vám tak schopni pomoci omezit jejich negativní vliv. Vyzkoušet můžete třeba antistatickou podložku ARPA, která odstíní záření a umožní vašemu tělu doplnění energie během spánku. Pomůže vám také prostorový harmonizér CHEOPS, který rozmělňuje dráždivé zóny.

Relaxační centrum Adam – geopatogenní zóny a jejich odstraněníVydáno 24.02.2017
928 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Relaxační centrum Adam Renáta Šimová
WEBOVÁ STRÁNKA
Relaxační centrum Adam
www.adam-pr.cz
Adresa

Adresa

Dluhonská 1391/41
Přerov 750 02

info@adam-pr.cz
+420 720 494 155


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha