Pořiďte si dřevěná EURO okna od tradičního českého výrobce TESKO Kolovrat

Kvalitní česká okna vyrobená českými řemeslníky z výběrového českého dřeva. Taková pořídíte u firmy TESKO Kolovrat s.r.o., která je tradičním českým výrobcem oken pro každý domov. Vyrábíme a montujeme dřevěná EURO okna, vchodové dveře a také tesařské konstrukce. To vše ve špičkové kvalitě. Působíme v Moravskoslezském kraji, zejména v regionech Nový Jičín, Frýdek Místek, Opava, Jeseník a Ostrava.

Dřevěná EURO okna od tradičního českého výrobce

Dřevěná EURO okna Kolovrat

Kvalitní, designově a tvarově dokonalá okna jsou vizitkou každého domu. Pokud hledáte poctivý český výrobek pro pohodové bydlení, pořiďte si dřevěná EURO okna Kolovrat. Dodáváme je v několika typech profilů. Pokud tedy dáváte přednost klasice ověřené generacemi, z našeho sortimentu dřevěných oken si jistě vyberete.

Dřevěná EURO okna Kolovrat vynikají vysokou stabilitou a dlouhou životností. Jejich špičková povrchová úprava je garancí snadné údržby a také odolnosti proti povětrnostním vlivům.

Kvalitní česká okna Kolovrat – nezávazná poptávka


Dveře i okna Kolovrat pro každou stavbu

Hledáte jiné řešení oken? Pro vás máme nadčasová moderní dřevohliníková okna Kolovrat. Základem okna je na interiérové straně dřevěná nosná rámová konstrukce v různých povrchových úpravách. Ve vnější části je umístěn hliníkový systém, který okno chrání před nepříznivými vlivy počasí a UV záření. Dřevohliníková okna Kolovrat splňují jak estetické požadavky, tak i požadavky tepelné úspory.

Dále se zabýváme řemeslnou výrobou vchodových dveří a vyrábíme také tesařské konstrukce. Veškeré naše výrobky jsou určeny pro bytové, komerční a veřejné budovy i památkově chráněné objekty.

TESKO Kolovrat: Jak vybrat okna?


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.oknakolovrat.cz

Vydáno 24.02.2017
105 Zhlédnutí
Topováno 30.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Tradiční český výrobce posuvných dveří, skládacích dveří a zimních zahrad

Tradiční český výrobce posuvných dveří, skládacích dveří a zimních zahrad
Je libo zimní zahradu? Nebo nádhernou prosklenou plochu, například v obývacím pokoji, přes kterou se bude chodit ven na terasu? Máte rádi světlo a výhled na přírodu? V tom případě se obraťte na firmu TESKO KOLOVRAT s.r.o., tradičního výrobce posuvných dveří, skládacích dveří, zimních zahrad ale v ...

Dřevěná okna a vchodové dveře od zkušeného českého výrobce

Dřevěná okna a vchodové dveře od zkušeného českého výrobce
Nic nedoplní celkový vzhled domu či bytu lépe než kvalitní a designová okna. Ve firmě TESKO KOLOVRAT jsme si toho vědomi, a proto vám již více než 20 let nabízíme nejlepší dřevěná okna a dveře, které na trhu seženete. Naše okna a vchodové dveře dají každému prostoru zcela nový vzhled a navíc ho ...

Kvalitní dřevěná eurookna od tradiční české firmy TESKO KOLOVRAT

Kvalitní dřevěná eurookna od tradiční české firmy TESKO KOLOVRAT
Chcete si pořídit nová okna, ale nedokážete se rozhodnout, jaká by měla být? Za pozornost rozhodně stojí dřevěná okna (tzv. eurookna), která mají velmi dlouhou životnost a krásný vzhled. Dřevěná eurookna mají navíc vynikající izolační vlastnosti a splňují podmínky i pro nízkoenergetické stavby. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TESKO KOLOVRAT s.r.o. Dřevěná okna a dveře
WEBOVÁ STRÁNKA
TESKO KOLOVRAT s.r.o.
www.oknakolovrat.cz
Adresa

Adresa

Lesní Albrechtice 19
Březová 747 44

obchod@oknakolovrat.cz
+420 777 077 432


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha