Čištění a renovace podlah ze dřeva, PVC, korku a dalších materiálů

Firma DemaServis se již od roku 2006 specializuje na čištění a renovace podlah z nejrůznějších materiálů. Je napojena na společnost Dr. Schutz Group a patří mezi certifikované realizační techniky značek Dr. Schutz, Eukula a Finalit. Jedná se o značky profesionálních čisticích a renovačních přípravků, které dokážou vyčistit, impregnovat a obnovit i velmi zašlé či poškozené povrchy.

ošetřování parket

Péče o PVC, linoleum, kaučuk či sportovní povrchy

Produkty značky Dr. Schutz jsou vynikajícím systémovým řešením pro čištění a impregnaci všech běžných typů podlah. V katalogu produktů naleznete výrobky, vhodné pro základní hloubkové čištění, ošetřování, sanaci či renovaci. Samostatnou kategorii tvoří produkty Dr. Schutz, určené pro renovaci a údržbu sportovních podlah a povrchů podle normy DIN 18032.

Produkty Dr. Schutz pro hloubkové čištění i impregnaci klasických povrchů


Dr. Schutz - Barevná renovace podlahovin

Chcete-li změnit vzhled staré zašlé podlahy, máte jedinečnou možnost využít kvalitní barevný systém PU-Color. Vyberete si z takřka 2000 barevných odstínů a ze staré podlahy uděláte úplně novou bez potřeby závažných zákroků. Systém PU-Color od výrobce Dr. Schutz je ideální pro renovaci podlah z PVC, CV, linolea či kaučuku. Hodí se rovněž pro ošetření litých cementových, polyuretanových či epoxidových podlah.


Eukula - Ochrana parket a korku

Pro renovaci a čištění parketových a korkových podlah jsou určené specializované produkty značky Eukula. Vhodné jsou pro čištění a ošetřování lakovaných, stejně jako i olejovaných podlah. Eukula dodává pro každý typ korkové či dřevěné podlahy optimální systémové řešení. Vyberete si výrobky pro renovaci podlah, ale také povrchovou úpravu nebo pravidelnou a denní údržbu.

Dáváte-li přednost přírodně naolejovanému povrchu dřeva či korku, zvolte jeden z mnoha přírodních olejů Eukula. Zajistí hloubkovou impregnaci a často vynikají zvýšenou odolností vůči vodě. K dispozici jsou i vosky na podlahy nebo kombinované produkty olej-vosk.

Ochranných produktů pro údržbu a renovaci podlah ze dřeva, parket či korku naleznete v řadě Eukula opravdu mnoho. Systémy laků na vodní bázi, laky na bázi rozpouštědel, čisticí koncentráty, mýdlové čističe či nářadí, pomůcky a opravné sety.

Ať už potřebujete vrátit ztracenou krásu podlaze z jakéhokoliv materiálu, v DemaServis řešení vždy naleznete. Rozsáhlý výběr výrobků různých značek pokrývá všechny typy podlahových materiálů a vyhoví všemi klientům.

Kvalitní ochrana a údržba parketových a korkových podlah s výrobky Eukula


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mk-dema-servis.cz

Vydáno 15.03.2017
133 Zhlédnutí
Topováno 04.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Péče o kámen a dlažbu pomocí výrobků značky FINALIT

Péče o kámen a dlažbu pomocí výrobků značky FINALIT
Umělý i přírodní kámen vyžaduje pravidelnou údržbu a péči, ať už slouží jako dlažba nebo obklad. Společnost DemaServis se specializuje na čištění a renovace všech typů podlahovin a povrchů. K čištění a péči o dlažbu využívá profesionální produkty značky FINALIT, které rovněž prodává.
PODSTRÁNKY

Čištění, renovace a sanace podlah

Čištění, renovace a sanace podlah
Hloubkové čištění, renovace a sanace laminátových či korkových podlah, ale také dlažby a kamene

Ochranné materiály pro podlahy

Ochranné materiály pro podlahy
Ochranné materiály na podlahy, polymerní nátěry, výběr správného typu ošetření pro dané místo

Barevná renovace podlahovin

Barevná renovace podlahovin
Renovace podlahovin, aplikace PU COLOR pro barevný vzhled s možností grafiky, intarzie či loga firmy
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Dema-servis
WEBOVÁ STRÁNKA
Dema-servis
www.mk-dema-servis.cz
Adresa

Adresa

Žerotice 122
Žerotice 671 34

m.kudrna@dema-dekor.cz
+420 603 255 470


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha