VšeProBoty
VTR s.r.o.

Vydáno 20.03.2017
126 Zhlédnutí
Topováno 20.06.2017

Doplňky pro pohodlnou chůzi VTR

Chcete docílit pohodlné a zdravé chůze? Eshop VseProBoty.cz pro vás připravil pestrý výběr ortopedických produktů nejen značky VTR. Ty jsou vyrobeny s ohledem na jednotlivé problémy z oblasti ortopedie. Zákazníkům jsou k dispozici ortopedické pomůcky pro podporu paty, podélné či příčné klenby či bolestivého kloubu.

Podpatěnky do obuvi

Anatomické vložky do bot

Anatomické vložky do bot od dodavatele VTR zajistí adekvátní podporu paty i podélné a příčné nožní klenby. Jedná se o zdravotní ortopedické vložky, určené k prevenci, korekci či léčbě špatného postavení nožního skeletu. Pravidelné používání anatomických vložek do bot vede k odstranění problémů, a to díky změně rozložení sil, které působí na chodidlo. Anatomické vložky do bot dovedou uživatele k pohodlné a zdravé chůzi.

Ortopedické pomůcky VTR k léčbě, korekci i pohodlné chůzi


Podpora podélné klenby

Kromě anatomických vložek slouží k podpoře podélné klenby také speciální ortopedické pomůcky. Napomáhají správnému držení těla a zmírňují bolest podélné klenby i páteře. Díky podpoře podélné klenby se vyvarujete tupé bolesti, pocitům pálení i zvýšené únavy chodidel. V portfoliu produktů naleznete i pomůcky určené k podpoře příčné klenby nožní.

Od anatomické vložky do bot až po gelové doplňky pro chůzi v obuvi na podpatku


Další ortopedické pomůcky pro pohodlnou chůzi

Kromě anatomických vložek do bot a pomůcek pro podporu podélné klenby naleznete v sortimentu i další typy produktů z oblasti ortopedie. Patří sem podpatěnky, určené pro změkčení došlapu, vložky do bot s podporou nožní klenby či špičky a polštářky, určené do lodiček a obuvi na podpatku. Za zmínku stojí i gelové doplňky pro pohodlí v lodičkách a balerínách či pomůcky pro podporu bolestivých kloubů. Veškeré ortopedické pomůcky naleznete v eshopu, kde vám s výběrem konkrétního produktu rádi pomohou.
>