VšeProBoty
VTR s.r.o.Doplňky pro pohodlnou chůzi VTR

Chcete docílit pohodlné a zdravé chůze? Eshop VseProBoty.cz pro vás připravil pestrý výběr ortopedických produktů nejen značky VTR. Ty jsou vyrobeny s ohledem na jednotlivé problémy z oblasti ortopedie. Zákazníkům jsou k dispozici ortopedické pomůcky pro podporu paty, podélné či příčné klenby či bolestivého kloubu.

Podpatěnky do obuvi

Anatomické vložky do bot

Anatomické vložky do bot od dodavatele VTR zajistí adekvátní podporu paty i podélné a příčné nožní klenby. Jedná se o zdravotní ortopedické vložky, určené k prevenci, korekci či léčbě špatného postavení nožního skeletu. Pravidelné používání anatomických vložek do bot vede k odstranění problémů, a to díky změně rozložení sil, které působí na chodidlo. Anatomické vložky do bot dovedou uživatele k pohodlné a zdravé chůzi.

Ortopedické pomůcky VTR k léčbě, korekci i pohodlné chůzi


Podpora podélné klenby

Kromě anatomických vložek slouží k podpoře podélné klenby také speciální ortopedické pomůcky. Napomáhají správnému držení těla a zmírňují bolest podélné klenby i páteře. Díky podpoře podélné klenby se vyvarujete tupé bolesti, pocitům pálení i zvýšené únavy chodidel. V portfoliu produktů naleznete i pomůcky určené k podpoře příčné klenby nožní.

Od anatomické vložky do bot až po gelové doplňky pro chůzi v obuvi na podpatku


Další ortopedické pomůcky pro pohodlnou chůzi

Kromě anatomických vložek do bot a pomůcek pro podporu podélné klenby naleznete v sortimentu i další typy produktů z oblasti ortopedie. Patří sem podpatěnky, určené pro změkčení došlapu, vložky do bot s podporou nožní klenby či špičky a polštářky, určené do lodiček a obuvi na podpatku.

Za zmínku stojí i gelové doplňky pro pohodlí v lodičkách a balerínách či pomůcky pro podporu bolestivých kloubů. Veškeré ortopedické pomůcky naleznete v eshopu, kde vám s výběrem konkrétního produktu rádi pomohou.
>

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi

Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi

Základní údržba a ošetření je důležitým předpokladem pro dlouhodobou životnost obuvi. Sebekvalitnější boty se neobejdou bez jednoduché pravidelné údržby, která zajistí výdrž a zlepšení jejich vlastností. Česká firma VTR s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních přípravků od impregnace na boty přes barevné krémy, speciální spreje až po renovátory. Výběr ošetřujících prostředků je opravdu široký. Společnost se navíc pyšní prodejem výrobků prémiové značky SEAX, které zajistí profesionální ošetření a patří k absolutní špičce na trhu.

Vydáno 25.02.2016
Spolehlivý prodejce doplňků pro boty i zavazadel s odborným poradenstvím

Spolehlivý prodejce doplňků pro boty i zavazadel s odborným poradenstvím

Internetový portál VseProBoty.cz navazuje na takřka 25letou tradici prodeje tkaniček, vložek do bot, krémů a dalších doplňků pro boty a péči o ně. Cílem portálu je kromě samotného prodeje doplňků pro boty poskytnout i odborné poradenství, rady a tipy při výběru i péči o obuv. Díky širokému zaměření eshopu si zákazníci vyberou nejen vše potřebné pro své boty. K dispozici mají rovněž výběr pantoflí, sandálů, ponožek či zavazadel.

Vydáno 15.03.2017
Cestovní tašky a dětské batohy oceníte při rodinném výletě i dovolené u moře

Cestovní tašky a dětské batohy oceníte při rodinném výletě i dovolené u moře

Svačina, pití, náhradní oblečení nebo třeba kamera a fotoaparát, to a ještě mnohem víc si musíte sbalit, pokud se chystáte na výlet s rodinou, dovolenou nebo k vodě. Kam ale všechny věci dát? Odpověď známe ve společnosti VTR. Nabízíme vám totiž praktické a zároveň velice moderní cestovní tašky, sportovní tašky, ale také dětské batohy. Ať už se tak chystáte na jednodenní výlet nebo odjíždíte na delší dovolenou, s taškami a batohy z naší nabídky budete mít vždy vše po ruce.

Vydáno 18.03.2015
Pestrý výběr pohodlných a levných cestovních zavazadel

Pestrý výběr pohodlných a levných cestovních zavazadel

Absolvujete cestu do školy, do práce, na trénink, jednodenní výlet nebo dvoutýdenní dovolenou? Pak určitě i vy řešíte, kam uložit všechny potřebné věci. Kvůli nedostatku místa pak často musíte dělat kompromisy a některé potřebné věci prostě nechat doma. Těmto dnům je ale konec. Teď je tu e-shop vseproboty.cz, který nabízí kromě širokého výběru obuvnických doplňků také velké množství cestovních zavazadel.

Vydáno 02.04.2014Vydáno 20.03.2017
123 Zhlédnutí
Topováno 20.06.2017