AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN

Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidlaVydáno 28.02.2017
510 Zhlédnutí
Topováno 06.11.2017

Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Rychlou a v případě pojistné události zaručeně bezplatnou výměnu autoskla vám zajistí Autosklo servis CZ - smluvní partner všech pojišťoven. Prasknutí čelního skla u automobilu může způsobit kamínek, pád stromu, srážka s jiným automobilem nebo jiná nešťastná událost. S poničeným sklem není možné automobil používat, proto se taková situace musí okamžitě řešit.

Navštivte Autosklo Servis v Praze

Autosklo servis CZ - Dlouhodobý smluvní partner většiny pojišťoven

Pokud máte prasklé autosklo, je třeba zachovat si chladnou hlavu a vědět, co je třeba dělat. V první řadě byste si měli zkontrolovat, jaké má vaše pojistná smlouva podmínky. V případě jejího prodloužení do ní pojišťovny někdy vkládají dovětek, že je výměna autoskel možná pouze u smluvního partnera. V nesmluvních autoservisech se tak můžete setkat s problémy s akceptací a proplacením výměny autoskla. Obrátit se můžete vždy na nás - Autosklo servis CZ je smluvním partnerem mnoha pojišťoven, a to dlouhodobě. Patří mezi ně Česká pojišťovna, UNIQA, Kooperativa, Generali, Alianz, Direct a mnoho dalších. V případě, že byste si nechali vyměnit autosklo v servisu, který není smluvním partnerem vaší pojišťovny, mohlo by vás nepříjemně překvapit neproplacení faktury Vaší pojišťovnou.

Jistota bezplatné výměny autoskla při pojistné události


Výměna autoskel na šesti pobočkách v Praze

Pojistnou událost za vás nahlásíme pojišťovně, vyřídíme všechny potřebné formality, zajistíme fotodokumentaci a samozřejmě i prohlídku likvidátorem. Výměna autoskel je u nás bezplatná, úhradu si zajistíme přímo u pojišťovny. Celým procesem vás provedeme od začátku do konce, nemáte se čeho bát. Neváhejte nás proto kontaktovat na jedné z šesti poboček v Praze.

Vyberte si nejbližší pražskou pobočku pro výměnu Vašeho autosklaVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.autosklo-vymena.cz