ABNER, a.s.
Tabletové systémy

Tabletové systémy

Tabletové systémy, pohodlný způsob stravování, jednoduchá přeprava a konzumace jídla

Transportní vozíky

Transportní vozíky

Transportní vozíky pro pohodlný rozvoz prádla, léků, gastronádob a tabletových systémů

Gastrozařízení

Gastrozařízení

Gastrozařízení, nerezový nábytek, pracovní a mycí stoly, regály a police, fritézy a jídelní podnosyVydáno 28.02.2017
123 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2017

Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Potřebujete zajistit řezání laserem nebo svařování nerezu? Od toho je tu společnost ABNER a.s.. Zajišťujeme laserové řezání, ohýbání plechu, svařování a broušení nerezového materiálu - vše precizně a bezchybně.

Zajistíme řezání laserem i ohýbání plechu

Od stříbrnické dílny k řezání laserem

Historie naší společnosti sahá až do roku 1880, kdy byla založena stříbrnická dílna na výrobu cigaretových pouzder, pudřenek a dalších drobností. Za víc než 130 let jsme ušli dlouhou cestu plnou modernizace a nových technologií. Jedno nám ale zůstalo, a to chuť dělat poctivou práci a hýčkat si naše věrné klienty. I pro budeme rádi, pokud se do jejich dlouhé řady zařadíte i vy. Jaké služby pro vás rádi zajistíme? - svařování nerezu v ochranné argonové atmosféře - broušení nerezového materiálu a sjednocování povrchů - ohýbání plechu na ohraňovacích lisech TRUMPF a AMADA - nestandardní produkty podle návrhu klienta - další atypická výroba na míru

Vyberte si ze širokého sortimentu našich služeb


Řezání laserem s přesností na milimetry

Zaměřujeme se také na řezání laserem. Technologie CNC od firmy Bystronic nám umožňuje vždy řezat precizně s přesností na desetiny milimetrů. Vybrat si můžete z velikostí s řeznou plochou maximálně do 3000 x 1500 mm. Stavební plechy pak řežeme do maximální tloušťky 12 mm a nerezové plechy do 8 mm. Naše služby mají mnoho výhod. Patří mezi ně trvanlivost zpracovaných výrobků, stejně jako jejich prodloužená záruční lhůta. Dáváme si záležet také na vysoké úrovni a kvalitě zpracování a mezi naše přednosti patří velmi dobrý poměr mezi cenou a výkonem našich technologií.

Rádi vám splníme i jakákoliv specifická přání