Pohřební služba Krejčíkovi: Pohřby, kremace a veškeré služby pro zajištění důstojného rozloučení

Smrt blízkého člověka je pro pozůstalé vždy ránou. Zároveň je ale potřeba vyřídit spoustu nezbytných věcí a zajistit poslední rozloučení. V těchto nejtěžších chvílích vám pomůže Pohřební služba Krejčíkovi, která sídlí v Jičíně a pobočku má také v Sobotce. Zajišťujeme veškeré služby související s vypravením pohřbu a kremace včetně převozu zesnulého v celé České republice i ze zahraničí.

Připravíme důstojné rozloučení se zesnulým

Pohřební služba Jičín a Sobotka

Smrt je nedílnou součástí života a je potřeba se s ní nejen vyrovnat, ale také zajistit důstojné poslední rozloučení se zesnulým. Kdykoli se proto můžete obrátit na naši pohřební službu. Poskytujeme kompletní služby související s pohřbem a rozloučením. Zajistíme civilní i církevní obřady v obřadní síni, kostele i u hrobu a následné pohřby do země i kremace. Vykonáváme také pohřby a kremace bez obřadu.

Pohřební služba Jičín a Sobotka – pohřby a kremace


Pohřební služba Jičín – květinová výzdoba a další služby

Kromě samotného pohřbu zajistíme také veškeré nezbytnosti pro důstojné poslední rozloučení. Na počkání zhotovíme smuteční oznámení, najdete u nás široký sortiment rakví a postaráme se o kamenické a hrobnické práce. Zajistíme řečníka nebo církevní hodnostáře, hudbu, fotografické služby nebo autobusovou dopravu. Nedílnou součástí posledního rozloučení je živá či umělá květinová výzdoba, o kterou se postaráme. Vyřídíme také veškerou administrativu.

Jsme připraveni vám pomoci v nejtěžších chvílích se zajištěním posledního rozloučení. Neváhejte se na nás kdykoli obrátit prostřednictvím našich nonstop linek nebo v našich kancelářích v Sobotce a Jičíně.

Pohřební služba Jičín – důstojné poslední rozloučeníVydáno 28.02.2017
559 Zhlédnutí
Topováno 23.11.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební služba Krejčíkovi  v.o.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pohřební služba Krejčíkovi v.o.s.
www.pohrebnisluzbajicin.cz
Adresa

Adresa

Ruská 183
Jičín 506 01

eduardo@centrum.cz
+420 723 632 700


Najdete nás také zde:

ARES
captcha