Pohřební služba Krejčíkovi v.o.s.Pohřební služba Krejčíkovi: Pohřby, kremace a veškeré služby pro zajištění důstojného rozloučení

Smrt blízkého člověka je pro pozůstalé vždy ránou. Zároveň je ale potřeba vyřídit spoustu nezbytných věcí a zajistit poslední rozloučení. V těchto nejtěžších chvílích vám pomůže Pohřební služba Krejčíkovi, která sídlí v Jičíně a pobočku má také v Sobotce. Zajišťujeme veškeré služby související s vypravením pohřbu a kremace včetně převozu zesnulého v celé České republice i ze zahraničí.

Připravíme důstojné rozloučení se zesnulým

Pohřební služba Jičín a Sobotka

Smrt je nedílnou součástí života a je potřeba se s ní nejen vyrovnat, ale také zajistit důstojné poslední rozloučení se zesnulým. Kdykoli se proto můžete obrátit na naši pohřební službu. Poskytujeme kompletní služby související s pohřbem a rozloučením. Zajistíme civilní i církevní obřady v obřadní síni, kostele i u hrobu a následné pohřby do země i kremace. Vykonáváme také pohřby a kremace bez obřadu.

Pohřební služba Jičín a Sobotka – pohřby a kremace


Pohřební služba Jičín – květinová výzdoba a další služby

Kromě samotného pohřbu zajistíme také veškeré nezbytnosti pro důstojné poslední rozloučení. Na počkání zhotovíme smuteční oznámení, najdete u nás široký sortiment rakví a postaráme se o kamenické a hrobnické práce. Zajistíme řečníka nebo církevní hodnostáře, hudbu, fotografické služby nebo autobusovou dopravu. Nedílnou součástí posledního rozloučení je živá či umělá květinová výzdoba, o kterou se postaráme. Vyřídíme také veškerou administrativu.

Jsme připraveni vám pomoci v nejtěžších chvílích se zajištěním posledního rozloučení. Neváhejte se na nás kdykoli obrátit prostřednictvím našich nonstop linek nebo v našich kancelářích v Sobotce a Jičíně.

Pohřební služba Jičín – důstojné poslední rozloučení

Vydáno 28.02.2017
398 Zhlédnutí
Topováno 23.11.2019