Jarní a podzimní vyhrabávání trávníků včetně listí, mechu, odumřelých částí květin | Praha

Král - zahradnické práce s.r.o. Údržba zeleně Praha 5

Jarní a podzimní vyhrabávání trávníků včetně listí, mechu, odumřelých částí květin | Praha

Král - zahradnické práce s.r.o.
Údržba zeleně Praha 5Profesionální péči o zeleň a zahradu zajistí společnost Král – Zahradnické práce

Užívejte si naplno krásu vaší zahrady díky službám firmy Král – Zahradnické práce s.r.o. z Prahy. Poskytujeme nejrůznější zahradnické práce, naším cílem je údržba a dokonalá péče o zeleň i péče o stromy v soukromých zahradách i veřejných parcích. Disponujeme moderními technickými prostředky a díky vyškoleným pracovníkům uspokojíme jakékoliv požadavky týkající se vaší zahrady.

Profesionální péče o zeleň a zahradu

Péče o zeleň soukromou i veřejnou

Péče o zeleň a zahradu je naší specializací. Provádíme výsadbu keřů a stromů, samozřejmostí je i následná péče o stromy. Postupem času je tvarujeme a prořezáváme dle vašeho přání, vytváříme z nich i živé ploty. Postaráme se o běžné i rizikové kácení stromů a odstraňování kořenů a pařezů z trávníku včetně likvidace zbytkové dřevní hmoty.

Kromě toho udržujeme povrchy hřišť, pískovišť, zelených ploch a v zimě zajistíme bezpečnost na chodníku veřejných parků.

Král – Zahradnické práce: péče o zeleň


Zahradnické práce a péče o zeleň

Námi poskytované zahradnické práce zahrnují veškeré činnosti, které jsou potřebné k údržbě zahrady a zajištění kvalitní péče o zeleň. Zajistíme kosení trávníků všech typů a jejich jarní a podzimní vyhrabávání. Součástí našich služeb je také vertikutace trávníku, přihnojení a pískování trávníku. Vaši zahradu osadíme barevnými trvalkami i letničkami, postaráme se o jejich odplevelení, hnojení, zálivku a doplnění chybějícího substrátu.

Zajistíme vám zkrátka veškeré služby a zahradnické práce v průběhu celého roku. Postaráme se tak o to, aby vaše zahrada byla skvostem v každém ročním období.

Zahradnické práce a péče o soukromou i veřejnou zeleň
FIREMNÍ ČLÁNKY


Údržba zeleně po celé Praze - jedině od Zahradnictví Král

Údržba zeleně po celé Praze - jedině od Zahradnictví Král

Aby veřejná zeleň vypadala stále k světu, je potřeba se o ni náležitě starat. Od toho je tu Zahradnictví Král, které nabízí veškeré zahradnické práce. Naši činnost nezaměřujeme pouze na veřejná prostranství, ale i na zahrady u rodinných domků. S naší péčí bude i vaše zahrada vypadat skvostně.

Vydáno 25.03.2015
Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.

Vydáno 27.03.2018
Údržba zeleně od kácení stromů, přes výsadbu až po hnojení

Údržba zeleně od kácení stromů, přes výsadbu až po hnojení

Údržba zeleně je důležitá během celého roku, její pravý čas však přichází právě teď, v období jara. Všechny rostliny je třeba připravit, aby během zeleného období dělaly svým majitelům jen a jen radost. Pokud vám údržba zeleně nic neříká či na její obstarání nemáte potřebné vybavení, obraťte se raději na profesionály v oboru.

Vydáno 23.03.2016
Postaráme se o veškeré zahradnické práce a zajistíme i celoroční údržbu zeleně

Postaráme se o veškeré zahradnické práce a zajistíme i celoroční údržbu zeleně

Zahradnictví Král už je sice zavřené, ale pořád vám nabízí své služby, které zahrnují zahradnické práce a celoroční údržbu zeleně. Aby byla vaše zahrada, trávník či park jako ze škatulky, stačí zavolat Královy profesionální zahradníky. Ti vědí, jak na to.

Vydáno 16.04.2014Vydáno 02.03.2017
95 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2019