Dodávky, užitkové vozy, dodávková auta Fiat - prodej, servis

Pavlas Trust s.r.o.

Dodávky, užitkové vozy, dodávková auta Fiat - prodej, servis

Pavlas Trust s.r.o.Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Osobní i užitkové automobily FIAT patří ve světě ke špičce. Mohou se pochlubit spolehlivostí, kvalitou a praktičností. Pokud jste si vždy přáli auto se skvělými jízdními vlastnostmi, seženete ho u společnosti Pavlas Trust. Jedná se o autorizovaného prodejce, který je zaměřený především na regiony Frýdek Místek a Nový Jičín.

Autoservis Pavlas Trust Frýdek-Místek

Prodej vozů FIAT Frýdek Místek

Značka FIAT je symbolem italské dokonalosti motoristického světa. Automobily značek FIAT a FIAT PROFESSIONAL jsou praktické, bezpečné, prostorné a svým uživatelům spolehlivě a bez závad slouží často dlouhou řadu let. Díky tomu, že jsou automobily FIAT konstruovány velmi kvalitně, vydrží plně funkční opravdu dlouho. I ojeté vozy FIAT tedy plné svůj účel spolehlivě. Pokud tedy nechcete do vozidla investovat příliš mnoho, ale zároveň očekáváte stoprocentní jistotu kvality a spolehlivosti, vsaďte na ojeté vozy právě značek FIAT či FIAT PROFESSIONAL.

Autorizovaný prodejce FIAT Frýdek Místek


Autoservis, podej vozů i další služby

Firma Pavlas Trust automobily nejen prodává, ale také jim poskytuje kompletní servisní služby. Autoservis zde zahrnuje následující služby:

- mechanický servis
- karosářský servis
- lakovna
- opravy elektroinstalací vozidel
- přímý příjem

Přijeďte se podívat na osobní, užitkové či dodávkové vozy značky FIAT a vyberte si mezi nimi za výhodnou cenu své vysněné auto.

Fiat Frýdek Místek – nové i ojeté vozy

Vydáno 03.03.2017
239 Zhlédnutí
Topováno 13.09.2019