Jaroslav Nálevka
Dřevěné ploty ochrání váš objekt a dotvoří jeho celkový vzhled

Dřevěné ploty patří i dnes mezi oblíbený a hojně rozšířený způsob ohraničení objektu. Ochrání jej před pohledy cizích osob a zamezí jejich neoprávněnému vniknutí. Firma Jaroslava Nálevky Dreveneploty.cz se zabývá právě výrobou dřevěných plotů, ale také pergol či dřevěných teras. Používá kvalitní dřevo i povrchové úpravy, díky čemuž se ploty pyšní nadstandardní životností.

Dřevěné ploty, pergoly i terasy realizuje Jaroslav Nálevka

Dřevěné ploty na klíč

Pokud si se stavbou nového plotu nechcete dělat žádné starosti, využijte možnosti pořízení dřevěného plotu na klíč. Firma vám zajistí kompletní zpracování dřevěného plotu, od návrhu a plánu přes zaměření až po samotnou výstavbu. Součástí výstavby dřevěných plotů na klíč je také instalace domovních zvonků, poštovních schránek a dalších doplňků.

Dřevěné ploty – ochrana domu i působivý estetický prvek


Renovace dřevěných plotů

Co dělat, když dřevěný plot váš objekt ohraničuje již řadu let, už dávno však ztratil svůj přitažlivý vzhled? Firma se zabývá také renovacemi plotů. Vašemu starému dřevěnému plotu dodá novou tvář. Po renovaci bude vypadat skvěle a poslouží další desítky let. Renovace i výstavby jsou uskutečněny vždy v předem domluveném termínu a za nadstandardně krátkou dobu.

Dřevěné ploty, venkovní posezení, pergoly, terasy i přístřešky pro auto


Ploty, pergoly i dřevěné terasy

Realizace dřevěných plotů není jedinou činností společnosti. Díky mnohaletým zkušenostem v řemeslu se zabývá i profesionální výstavbou pergol či dřevěných teras. Postaví podle návrhu zahradní posezení, přístřešky, venkovní garáže i terasy. Zákazníci si sami zvolí typ dřeva a konkrétní povrchovou úpravu.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dřevěné pergoly Hradec Králové

Dřevěné pergoly Hradec Králové

Firma Jaroslav Nálevka sídlí nedaleko Hradce Králové a specializuje se na výrobu různých produktů ze dřeva. Mezi hlavní náplň jejich činnosti patří také výstavba dřevěných pergol, včetně zajištění veškerého příslušenství.

Vydáno 23.11.2017
Dřevěné ploty, terasy i pergoly na míru každé rodině

Dřevěné ploty, terasy i pergoly na míru každé rodině

Dřevěné ploty, terasy i pergoly neodmyslitelně patří ke každému rodinnému domu. Dávají vám totiž nejen pocit bezpečí a soukromí, skvěle také vypadají a perfektně doladí celkový vzhled vašeho domu. Kde ale kvalitní ploty, terasy a pergoly sehnat? Obraťte se na společnost Jaroslav Nálevka. Se dřevem pracujeme dlouhá léta a dřevěné ploty, terasy i pergoly vám tak vyrobíme na míru a to do posledního detailu.

Vydáno 21.12.2015Vydáno 03.03.2017
607 Zhlédnutí

Dřevěné ploty a stěny, renovace plotů

Dřevěné ploty a stěny, renovace plotů

Kvalitní dřevěné ploty a stěny na klíč, renovace plotů

Dřevěné pergoly a garážová stání

Dřevěné pergoly a garážová stání

Kvalitní dřevěné pergoly a garážová stání, výroba dle přání zákazníka

Dřevěné balkóny a terasy

Dřevěné balkóny a terasy

Dřevěné terasy a balkóny, výroba z exotického a tuzemského dřeva, péče a údržba