Kované polotovary na ploty a brány - tyče, špice, ozdobné šišky, panty, ozdoby

Večerek Tomáš Vrata a brány

Kované polotovary na ploty a brány - tyče, špice, ozdobné šišky, panty, ozdoby

Večerek Tomáš: Závory, vrata a brány od návrhu po montáž i pozáruční servis

Ploty, závory, garážová vrata a brány. To vše dodává firma Večerek Tomáš z Opavy. Poskytujeme komplexní služby od návrhu, přes kalkulaci a projekt až po montáž. Navrhneme to nejvhodnější řešení právě pro vás s garancí zajímavé ceny a stoprocentní kvality dodávaného zboží a služeb. Samozřejmostí je také pozáruční servis.

Vrata a brány včetně pozáručního servisu zajistí Tomáš Večeřek

Vrata a brány

Specializujeme se na garážová vrata a brány, pohony pro vrata, ploty a závory. Dodáváme například garážová sekční vrata od výrobce Alutech v různých barevných odstínech a motivech sekce. Vrata mají nerezové kování a ovládání ruční či dálkové na elektropohon. Oblíbená jsou také rolovací vrata, a to zejména pro svou spolehlivost a snadnou údržbu. Na přání zákazníka zajistíme různé ovládací systémy a zabezpečovací prvky.

Dáváte přednost osvědčené klasice? Pak pro vás máme výklopná a křídlová garážová vrata a brány. Představují cenově nejdostupnější variantu a jsou zárukou funkčnosti i bezpečnosti.

Garážová vrata a brány, závory i ploty


Průmyslová vrata a brány

Pro průmyslové objekty dodáváme průmyslová sekční vrata a brány, které splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení. V některých provozech je nutné zabezpečit kromě velmi silné frekvence pohybu také účinnou ochranu pracovního prostředí před chladem, prachem či hlukem. Zde najdou využití námi dodávaná rychloběžná fóliová vrata SPEEDROL. K oddělení prostorů s rozdílnou vlhkostí, prašností, hlukem a teplotou lze použít také kyvná fóliová vrata.

Veškerá vrata a brány, závory i další prvky dodáváme a montujeme, postaráme se o automatizaci provozu stávajících vrat. Součástí našich služeb je také pozáruční servis.

Garážová a průmyslová vrata a brány – montáž i servis


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vecerek.cz/

Vydáno 03.03.2017
185 Zhlédnutí
Topováno 18.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Montáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis

Montáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis
Chcete si zmodernizovat bydlení? Je vaším snem mít automatická garážová vrata nebo bránu? V tom případě se obraťte na firmu, která se nazývá Večerek Tomáš. Zaměřují se na instalaci garážových, sekčních a průmyslových vrat. Dodají také závory, ploty, brány, vybavení parkingů, parkovací systémy a ...

Garážová vrata, posuvné brány, závory i sloupky

Garážová vrata, posuvné brány, závory i sloupky
Brány nebo vrata jsou tím prvním, co vidíte, když se vracíte domů, a stejně tak tím prvním, s čím přijde do kontaktu vaše návštěva. Brány a vrata jsou však i tím, co může ochránit váš majetek, posunout vzhled celého bydlení či zahrady o třídu výš a skvěle doplnit exteriér. Proto se vyplatí vrata i ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Večerek Tomáš Vrata a brány
WEBOVÁ STRÁNKA
Večerek Tomáš
www.vecerek.cz
Adresa

Adresa

Služovice 43
Služovice 747 28

info@vecerek.cz
+420 597 070 961


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha