Bezpečnostní dveře chrání vás i váš majetek

Přemýšlíte o výměně dveří? Přejete si, aby vaše nové dveře byly nejen krásné a designové, ale i kvalitní a bezpečné? Pak vybírejte pečlivě. Pokud mají být dveře skutečně spolehlivé, musí být samozřejmě vyráběny ze správných materiálu. Důležitá je však i samotná montáž dveří. Obraťte se na společnost Lubomír Uher – Harmonie Design a spolehněte se na perfektní výsledek.

Harmonie Design vám zaručí bezpečnost, kvalitu i stylový vzhled dveří

Vstupní bezpečnostní dveře

Ozdobou každého domu jsou vstupní dveře. Měly by proto vypadat vkusně a udržovaně. Vzhled ale není samozřejmě to nejdůležitější. Vstupní dveře vás musí také ochránit od venkovního hluku, nízkých či naopak vysokých teplot a také od nezvaných hostů. Pro tento účel je dobré volit bezpečnostní dveře, které mají nejen skvělou izolaci, ale i bezpečnostní a protipožární úpravu.

Bezpečnostní dveře nejsou jediný produkt, který společnost Lubomír Uher – Harmonie Design vyrábí. Vybírat můžete také z širokého sortimentu interiérových dveří v nejrůznějších provedeních. K dispozici jsou klasické dveře, křídlové dveře, skládací dveře, posuvné dveře i shrnovací dveře.

Účelem dveří je především vytvořit soukromí v jednotlivých místnostech a utvářet v interiéru pocit bezpečí a útulnosti. Je tedy nutné zvolit také správný materiál, barvu a vzor.

Spolehlivé interiérové i bezpečnostní dveře


Spolehlivá montáž i osazení dveří

Kvalita dveří nezáleží jen na jejich výrobě. Podceňovat byste neměli ani osazení a montáž, mají významný vliv na konečnou funkčnost produktu. Společnost Lubomír Uher – Harmonie Design poskytuje v této oblasti kompletní služby – pomůže s výběrem, zajistí vybourání starých dveří, zaměření, výměnu i osazení dveří nových.

Pokud si však na samotnou montáž dveří věříte, můžete si své vysněné dveře pouze vybrat a nechat dodat. Odborníci z firmy vám i v tomto případě rádi poradí s volbou správného materiálu i designu.

Firma dodává a aplikuje také dveřní kování, kliky, kukátka, dveřní zarážky, větrací mřížky a další příslušenství.

Výroba, osazení a montáž dveříVydáno 06.03.2017
98 Zhlédnutí
Topováno 06.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výhody vinylových podlah

Výhody vinylových podlah
Podlaha tvoří vždy jakýsi základ místnosti. Nejdříve se díváme na celý prostor, ale hned v zápětí si všímáme podlahy. A právě proto by měla být podlaha příjemná, hezká na pohled, pohodlná při nášlapech a snadno udržovatelná při úklidu. Chcete nahlédnout do světa podlahovin? V tom případě vás vítá ...

Pokládka podlahy vyžaduje pečlivost, přesnost a odborné zacházení

Pokládka podlahy vyžaduje pečlivost, přesnost a odborné zacházení
Pokud jste se rozhodli pro novou pokládku podlahy, vůbec prvním krokem je vyhledání profesionální firmy. Samotný výběr podlahové krytiny je sice velmi důležitý, pokud však není samotná pokládka provedena odborně a pečlivě, může být výsledek tristní. Pokládka podlahy se totiž musí skládat z řady ...
PODSTRÁNKY

PVC, vinylové a plovoucí podlahy

PVC, vinylové a plovoucí podlahy
PVC, vinylové a plovoucí podlahy, poradenství, pokládka a montáž

Interiérové a vstupní dveře

Interiérové a vstupní dveře
Interiérové a vstupní, vchodové dveře, zárubně, kování a příslušenství

Matrace, garnýže, lišty a tapety

Matrace, garnýže, lišty a tapety
Zdravotní matrace, zakázková výroba na míru, garnýže, podlahové lišty a tapety
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HARMONIE DESIGN Uher Lubomír
WEBOVÁ STRÁNKA
HARMONIE DESIGN
www.podlaha-dvere.cz
Adresa

Adresa

Sychrov 56
Vsetín 755 01

harmonie.design@email.cz
+420 775 557 124


Najdete nás také zde:

ARES
captcha