Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

ITALINOX, s.r.o. Velkoobchod hutní nerezový materiál

Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

ITALINOX, s.r.o.
Velkoobchod hutní nerezový materiál
Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Kvalitní nerezové materiály pořídíte u společnosti Italinox s.r.o. se sídlem v Praze. To, co firmu a její produkty činí výjimečnými, je její servisní centrum s novou technologií. Právě ta je garantem kvality, rychlosti a úspory, kterou naše firma zákazníkům skrze své materiály poskytuje.

Italinox zaručí kvalitu nerezových materiálů

Rovnací, dělící a převíjecí linka

Servisní centrum zahrnuje tři výrobní linky, které zaručují kvalitu našich výsledných nerezových materiálů. První součástí technologie je rovnací a dělící linka, která umožňuje příčné dělení nerezových svitků do standardních formátů nebo formátů na míru dle požadavku odběratele. Zařízení umožňuje prokládání jednotlivých plechů papírem nebo polepení povrchu ochrannou fólií.

Druhou částí je převíjecí linka pro převíjení a dělení vstupních svitků. Výsledkem jsou svitky proložené papírem, polepené ochrannou fólií nebo bez komponentů s možností kontinuálního značení dle požadavku odběratele.

Servisní centrum: rovnací a dělící linka i převíjecí linka


Servisní centrum – brousicí linka

Naše servisní centrum je vybavené také brousicí a kartáčovací linkou. Brousicí linka je místem, kde se provádí suché broušení zformátovaných plechů nekonečným brusným plátnem. Kartáčovací linka pak provádí kartáčování povrchu plechů brusnými rotačními kartáči s následným polepením ochrannou fólií.

Právě výše popsané technologie a celé servisní centrum umožňují dodávky materiálu jak ve standardním provedení, tak ve formátech a svitcích na míru. Díky tomu pomáháme našim zákazníkům snižovat náklady na skladování i množství nerezového odpadu.

Servisní centrum Italinox – záruka kvality i úspory
FIREMNÍ ČLÁNKY


Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové materiály jsou velmi oblíbené ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. Není divu, rez a koroze totiž nejen snižují kvalitu a odolnost materiálu, ale také z estetického hlediska nejsou žádoucí. Sháníte i vy kvalitní nerezové materiály, které vydrží beze změny i v náročných podmínkách? Obraťte se na společnost Italinox. Máme pro vás klasické nerezové plechy, ale i barevné a dekorativní plechy a další speciální nerezové materiály.

Vydáno 20.06.2015
Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Široký sortiment nerezového materiálu nabízí společnost ITALINOX, s.r.o. a to již od roku 1992. Mimo výše uvedené u nás naleznete také superslitiny niklu, duplexní materiály, povrchově upravené plechy a žárově zinkované plechy.

Vydáno 11.05.2016
Korozivzdorné produkty

Korozivzdorné produkty

Už nikdy nechcete ani koutkem oka zahlédnout rez? V tom případě vyzkoušejte korozivzdorné produkty! Specialistou na jejich výrobu je společnost ITALINOX s.r.o., která nabízí korozivzdorné produkty, jako jsou svitky, plechy, přístřihy a kotouče, dekorativní plechy a mnohé další mezi které se řadí i dlouhé trubky elektricky svařované, a tyče (kruhové, ploché, válcové, šesti hrané atd.)

Vydáno 18.04.2018
Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

Pokud někdo opravdu ví, jak zacházet s ocelí, jak vyzdvihnout její přednosti a vyrobit z ní produkty prvotřídní kvality, pak je to firma Italinox vyrábějící ocelové korozivzdorné plechy, trubky, tyče i gastrozařízení.

Vydáno 08.04.2014Vydáno 06.03.2017
143 Zhlédnutí
Topováno 22.03.2018

Korozivzdorné výrobky

Korozivzdorné výrobky

Nerezové hutní materiály – plechy, trubky, svitky, tyče z kvalitních ocelí

Výrobky pro gastrozařízení

Výrobky pro gastrozařízení

Nerezové výrobky pro gastronomická zařízení – dřezy, umyvadla, vany

Servisní centrum

Servisní centrum

Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru