ITALINOX, s.r.o.
Velkoobchod hutní nerezový materiál

Vydáno 06.03.2017
120 Zhlédnutí
Topováno 22.03.2018

Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Kvalitní nerezové materiály pořídíte u společnosti Italinox s.r.o. se sídlem v Praze. To, co firmu a její produkty činí výjimečnými, je její servisní centrum s novou technologií. Právě ta je garantem kvality, rychlosti a úspory, kterou naše firma zákazníkům skrze své materiály poskytuje.

Italinox zaručí kvalitu nerezových materiálů

Rovnací, dělící a převíjecí linka

Servisní centrum zahrnuje tři výrobní linky, které zaručují kvalitu našich výsledných nerezových materiálů. První součástí technologie je rovnací a dělící linka, která umožňuje příčné dělení nerezových svitků do standardních formátů nebo formátů na míru dle požadavku odběratele. Zařízení umožňuje prokládání jednotlivých plechů papírem nebo polepení povrchu ochrannou fólií. Druhou částí je převíjecí linka pro převíjení a dělení vstupních svitků. Výsledkem jsou svitky proložené papírem, polepené ochrannou fólií nebo bez komponentů s možností kontinuálního značení dle požadavku odběratele.

Servisní centrum: rovnací a dělící linka i převíjecí linka


Servisní centrum – brousicí linka

Naše servisní centrum je vybavené také brousicí a kartáčovací linkou. Brousicí linka je místem, kde se provádí suché broušení zformátovaných plechů nekonečným brusným plátnem. Kartáčovací linka pak provádí kartáčování povrchu plechů brusnými rotačními kartáči s následným polepením ochrannou fólií. Právě výše popsané technologie a celé servisní centrum umožňují dodávky materiálu jak ve standardním provedení, tak ve formátech a svitcích na míru. Díky tomu pomáháme našim zákazníkům snižovat náklady na skladování i množství nerezového odpadu.

Servisní centrum Italinox – záruka kvality i úspory