Agroservis Holý
Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna

Výrobky Husqvarna, určené pro práci v lese a na zahradě, jsou využívány profesionály po celém světě a patří mezi absolutní špičku v dané oblasti. Firma Jan Holý AGROSERVIS se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá prodejem agrotechniky různých značek. Patří mezi autorizované prodejce výrobků Husqvarna a zajišťuje jejich prodej, servis a poradenství.

Řetězové pily Husqvarna

Řetězové pily Husqvarna

Výkonné, ergonomické, spolehlivé a bezpečné. Takové jsou řetězové pily Husqvarna, určené jak pro domácí, tak profesionální využití. Právě řetězové pily tohoto výrobce uvidíte u profesionálních dřevorubců i technických pracovníků. Zajišťují vysoký výkon a produktivitu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Firma AGROSERVIS Holý vám při výběru řetězové pily poradí a doporučí ideální produkt. K dispozici jsou modely v několika cenových kategoriích, které podle zadaných kritérií vyhoví kutilům i profesionálům. AGROSERVIS Holý je autorizovaným prodejce a svým klientům zajišťuje i profesionální servis motorových pil. Ať už potřebujete pilu nabrousit, opravit či provést standardní údržbu, v Moravském Krumlově vám pomohou

Řetězové pily, křovinořezy a další výrobky Husqvarna pro práci v lese i na zahradě


Křovinořezy

Dalším typem nářadí pro práci v lese a na zahradě jsou křovinořezy Husqvarna. Hledáte-li přístroj, který si poradí s tvrdou trávou, plevelem, houštím či drobnými keři a nezklame vás ani v nejtěžších podmínkách, křovinořezy Husqvarna jsou ideální volbou. Vynikají jednoduchým ovládáním, výkonem i pohodlným nošením díky ergonomickému popruhu. AGROSERVIS Holý vám podá pomocnou ruku i při výběru a servisu křovinořezů.

AGROSERVIS Holý – autorizovaný prodejce výrobků Husqvarna


Sekačky i zařízení na akumulátory

Husqvarna je celosvětovým výrobcem zařízení pro zahradu a les a pracuje na vývoji všech druhů nářadí. Veškeré výrobky Husqvarna jsou k dostání u zmiňovaného autorizovaného prodejce v Moravském Krumlově. Nejde přitom jen o řetězové pily a křovinořezy, ale také zařízení na akumulátory či různé typy sekaček na trávu.

Práci na zahradě vám kromě moderních benzinových sekaček usnadní i robotické sekačky, které se o vše postarají samy. Pro velké plochy zase slouží zahradní traktůrky, tzv. ridery. S akumulátorovými stroji se zase dostanete i do těžko přístupných míst, a to bez kouře, s malým hlukem a nízkými náklady na provoz.

Pokud se chystáte nakoupit jeden z kvalitních produktů Husqvarna, vždy tak učiňte přímo u autorizovaného prodejce. Ten vám kromě prodeje zajistí i odborné poradenství a servis motorových pil a dalších výrobků.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.agroservisholy.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem

Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem

Robotické sekačky Automower vynikají vysokou efektivitou práce a také snadnou obsluhou. Díky moderním zabudovaným systémům pracuje sekačka zcela samostatně a pouze na základě vašich pokynů. Dokáže šetřit i náklady, trávník a prodloužit sama sobě životnost.

Vydáno 21.07.2020
Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb

Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb

V oblasti komunální techniky vyniká jihokorejský traktor Kioti, který je oceňován především pro své všestranné využití. Společnost Agroservis Holý zajištuje veškeré služby, které s tímto strojem souvisí. Využít je mohou především zákazníci v okolí Moravského Krumlova a Znojma.

Vydáno 13.07.2020
S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

Díky moderním technologiím, které výrobce Husqvarna úspěšně využívá u všech svých produktů, je péče o zahradu stále jednodušší, rychlejší, kvalitnější a efektivnější. Na jaře tohoto roku přichází s novými výrobky, které práci na zahradě výrazně usnadní. Ať už jde o motorové pily Husqvarna, zahradní traktory, křovinořezy, plotostřihy či foukače na listí, vždy se spolehnete na vysoký výkon, perfektní ergonomii a důmyslné provedení.

Vydáno 05.04.2016
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.

Vydáno 08.04.2016
Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Kvalitní produkty, služby a servis jsou základem profesionálního přístupu k zákazníkům. V případě širokého sortimentu nejen zahradní techniky a elektrického ručního nářadí je skvělou volbou výběr u společnosti s tradicí Agroservis Holý s provozovnou v Moravském Krumlově.

Vydáno 28.05.2018
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.

Vydáno 17.12.2017
Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

V Moravském Krumlově sídlí firma Agroservis Holý, která prodává zahradní a lesní techniku. Zajišťuje také servis těchto výrobků. Zaměřuje se na prodej výrobků kvalitní a léty prověřené švédské značky Husqvarna. Technické parametry této značky odpovídají nejvyšší kvalitě. Technika je určená i pro náročnější použití, protože je velice odolná. Firma Agroservis Holý poskytuje také prvotřídní servis na všechno prodávané zboží.

Vydáno 22.03.2018
Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Nevíte nebo ještě pořád váháte nad značkou motorové pily? Zvažujete, která je nejlepší, dostatečně kvalitní a bezpečná, aby se vám s ní dobře pracovalo? V tom případě zvolte jedinou možnost a to kvalitní motorovou pilu Husqvarna.

Vydáno 11.02.2018
Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Ať už jste kutilové, řemeslníci či velké stavební firmy, bez nejrůznější techniky a strojů se neobejdete. Pořízení všech potřebných strojů je však finančně nákladné, stejně tak jejich údržba. Výhodnější je si stroje a nářadí zapůjčit. Umožňuje to firma Jan Holý AGROSERVIS – půjčovna zahradní techniky, strojů a nářadí v Moravském Krumlově.

Vydáno 15.02.2017
Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Úprava trávníku patří k nutným pracím na zahradě a zabere dost času. Pokud nechcete trávit své volno pobíháním se sekačkou, jsou tu robotické sekačky HUSQVARNA. Seženete je v prodejně firmy Agroservis Holý v Moravském Krumlově. Zatímco budete odpočívat nebo trávit svůj čas na zahradě jinak, sekačka za vás bude pracovat. Efektivně a bezpečně.

Vydáno 21.03.2016Vydáno 24.03.2017
713 Zhlédnutí
Topováno 20.05.2020

Zahradní a lesní technika

Zahradní a lesní technika

Technika pro údržbu zahrad i veřejných prostranství

Servis zahradní techniky

Servis zahradní techniky

Servis a opravy zahradní techniky, broušení travních nožů a řetězů motorových pil

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky, sekačky, pily i vibrační desky