Truhlářství Radim Sladký
Kuchyňské linky a nábytek na míru z truhlářství Radima Sladkého

Když se řekne zařízení nábytkem na míru, tak nejde jen o vestavěné skříně, ale také o kuchyňské linky a další nábytek do pokojů v domácnostech a do kanceláří ve firmách. Každá představa se nechá zhmotnit a v tom vám ve všech směrech ochotně podá svojí ruku Radim Sladký a jeho truhlářství.

Kuchyňské linky na míru z truhlářství Radima Sladkého

Truhlářství, které stojí u zrodu vašich představ

Proč se vzdávat svých snů a přání, když je tak jednoduché je uskutečnit? To platí i o výběru nábytku. Zajisté máte i vy představu, jak by měla vypadat vaše kuchyně, ložnice, dětský pokoj pro vaše děti nebo kancelář ve vaší firmě a určitě i lékař má vysněnou ordinaci. Přesně takové přání plní i Radim Sladký, kterého truhlářství již léta podporuje svoje zákazníky a pomáhá jim uskutečnit jejich představy. A opravdu se mu to daří.

Splňte si představu o nábytku i vy


Kuchyňské linky k užitku i pro krásu

Kuchyňské linky jsou oblíbeným sortimentem pro zakázky i v truhlářství Radima Sladkého. Ne každý se smíří s kuchyní, kterou mu nabízí klasický panelákový, či jiný byt. Svůj čas v ní budete trávit vy. Proto je každé vaše přání předem splněno. Jde nejen o praktičnost a komfort, ale také o zajímavý dizajn a styl, který máte v oblibě. Stačí dát hlavy dohromady, sdělit vaše představy, vybrat si materiál a dizajn a truhlářství se o vše postará.

Pojďte si pro vysněnou kuchyň


Vestavěné skříně a nábytek na míru

Vestavěný nábytek a nábytek na míru je dokonalým nápadem pro malé i velké prostory. Už žádné provizorní uspořádání jednotlivých prvků, ale skvěle padnoucí a konečné řešení, které vyplní každý kout. V truhlářství Radima Sladkého najdete veškerou podporu i samotnou realizaci a budete mít jistotu, že konečný výsledek vás nezklame, protože v něm budou jen vaše představy.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.truhlarstvi-sladky.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.

Vydáno 06.01.2016
Výroba nábytku v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Výroba nábytku v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Vkusně a moderně zařízený interiér je důležitým prvkem pohodlného bydlení. Jakmile není něco podle vašich představ nebo nějaký kus nábytku v prostoru zcela nesedí, naruší to veškerý komfort. Proto je nejlepším řešením výroba nábytku na míru od firmy Truhlářství Radim Sladký.

Vydáno 05.04.2018
Truhlářské práce pro region Brno-venkov

Truhlářské práce pro region Brno-venkov

Zařízení interiéru patří k důležitým prvkům pro útulné a harmonické bydlení. Na trhu je spousta možností pro výběr nábytku, ale mnohdy nesplňují konkrétní představy, možnosti a požadavky zákazníka. Pokud si však najdete šikovného truhláře, tak získáte realizaci nábytku podle vašich představ. A pro Brno venkov svoje služby poskytuje Truhlářství Radim Sladký.

Vydáno 16.04.2018Vydáno 10.03.2017
137 Zhlédnutí

Truhlářství

Truhlářství

Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, moderní nábytek do kuchyní, vestavěné skříně na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, bytový a kancelářský nábytek