Vzdělávání zaměstnanců napříč všemi obory pomocí efektivních kurzů

Kvalita firmy se odvíjí především od kvality zaměstnanců, kteří v ní pracují. Je proto velmi důležité nepodcenit pravidelné vzdělávání svých zaměstnanců, s čímž vám může pomoci vzdělávací a poradenská společnost Gradua. Široký katalog kurzů dokáže uspokojit firmy z jakýchkoliv oborů.

Otevřené a zakázkové kurzy, školení a semináře, Gradua-CEGOS, s.r.o.

Otevřené a zakázkové kurzy, školení a semináře

Společnost Gradua se zaměřuje na vzdělávání dospělých prostřednictvím svých otevřených kurzů, zakázkových kurzů, profesního vzdělávání, získávání certifikací nebo online výuky pomocí E-learning. Otevřené kurzy jsou realizovány na témata, která lze na sebe v případě zájmu navazovat. Naopak zakázkové kurzy, semináře a školení jsou zaměřeny přímo na konkrétní problematiku, jsou připraveny na míru dané společnosti, aby splňovaly veškeré nároky a požadavky. Kurzy je možné připravit pro firmy z jakýchkoliv oblastí působnosti.

Otevřené a zakázkové kurzy pro zaměstnance Vaší firmy


Prezenční, distanční i kombinované vzdělávání zaměstnanců

Zkušení lektoři a školitelé, komplexní služby, hluboká znalost dané problematiky a odborný přístup – to vše je pro vzdělávací společnost Gradua samozřejmostí. Veškeré prezenční kurzy probíhají v moderních edukačních prostorech v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové a Českých Budějovicích. Mimo prezenční kurzy je avšak možné vzdělávat se distančně nebo kombinovaně, velmi populární metodou je vzdělávání prostřednictvím E-Learing.

Přečtěte si recenze účastníků kurzů společnosti Gradua


Kurzy, které pokryjí poptávku

Jak již bylo naznačeno, kurzy jsou koncipovány tak, aby dokázaly uspokojit požadavky firem ze všech možných oblastí. Vybírat lze tedy z kurzů zaměřených na výrobu, projektová řízení, marketing, logistiku, vedení týmu, manažerské schopnosti, ekonomiku a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gradua.cz

Vydáno 13.03.2017
72 Zhlédnutí
Topováno 18.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu

Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu
Moderní metoda otevřených kurzů, školení a seminářů pořádaných společností Gradua-CEGOS, s.r.o. se sídlem v Praze je postavena na cenové dostupnosti, široké nabídce témat, návaznosti jednotlivých kurzů a díky možnosti objednání prostřednictvím e-shopu i snadné přístupnosti všem zájemcům.

Vzdělávací kurzy pro zaměstnance zvýší úspěšnost firmy

Vzdělávací kurzy pro zaměstnance zvýší úspěšnost firmy
Schopnosti firmy závisí na znalostech a schopnostech každého zaměstnance. Pomůže je obstarat česká společnost Gradua-CEGOS, která pořádá vzdělávací kurzy, semináře a školení v prezenční, distanční i kombinované podobě.

Vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu

Vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu
Vzdělávání zaměstnanců je nedílnou záležitostí každé fungující společnosti. Mít proškolený a vzdělaný personál je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. V dnešní době se při vzdělávání zaměstnanců stále častěji využívají moderní metody v čele s e-learningem. Tento trend je zřejmý především v ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Gradua-CEGOS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Gradua-CEGOS, s.r.o.
www.gradua.cz
Adresa

Adresa

Karlovo náměstí 325/7
Praha 2 128 00

gradua@cegos.cz
+420 226 006 300


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha