Novinky pro rok 2018 ve výrobě bižuterie a chirurgické ocele - Jablonec nad Nisou

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading Komponenty na výrobu bižuterie Jablonec

Novinky pro rok 2018 ve výrobě bižuterie a chirurgické ocele - Jablonec nad Nisou

Ing. Lumír Paldus - P.P. trading
Komponenty na výrobu bižuterie JablonecVýroba a prodej jablonecké bižuterie a bižuterních komponentů

Pomocí bižuterie se ženy zkrášlovaly už od nepaměti. Náušnice, řetízky, náhrdelníky, přívěsky nebo prsteny, krásný bižuterní šperk nesměl a ani nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženy. Stěžejní je samozřejmě kvalita, která musí být co nejvyšší. Vyplatí se investovat do kvalitní jablonecké bižuterie, kterou má na svědomí tradiční jablonecká firma P.P.Trading.

Výroba a prodej bižuterie

Prodej poctivě vyráběných bižuterních komponentů

Bižuterní komponenty jsou vyráběny společností P.P.Trading již více než dvacet let, proto si tyto produkty stihly získat jistou prestiž a nezaměnitelnou kvalitu. Zakoupit lze komponenty na výrobu náušnic, jako jsou náušnicové háčky a klapky, dále řetízky, nejrůznější druhy zapínání náramků i náhrdelníků, a to v podobě karabinek, S-háčků, pérových kroužků a dalších komponentů. Samozřejmostí je i příslušenství, jako jsou kaloty, manžetové knoflíky, koncovky a podobně. Sortiment je neustále aktualizovaný, firma P.P.Trading se snaží přizpůsobovat aktuálním trendům, a přesto si stále uchovávat punc prestiže a originality.

Pokochejte se novinkami pro rok 2017


Bižuterie, která se proslavila u nás i ve světě

P.P.Trading se stal významným dodavatelem i pro řadu známých jabloneckých výrobců, kteří neváhali tyto bižuterní komponenty použít na výrobu své proslavené bižuterie. Jedná se o firmy, jako jsou LILIEN s.r.o, ŠENÝR s.r.o, PRECIOSA a.s., JSB-Jablonecká bižuterie a mnohé další.

Kontaktujte P.P.Trading pro více informací


Jeden komponent, více podob

Jednotlivé bižuterní komponenty se vyrábí ve více povrchových úpravách. Vybírat si můžete ze zlacené stříbrné černé, populárních staroúprav a podobně. Přání zákazníka lze vždy vzít v potaz z toho důvodu, že se P.P.Trading zabývá nejenom prodejem, ale i samotnou výrobou, tudíž lze spousta vlastností ovlivnit na základě konkrétní objednávky.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pptrading.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.

Vydáno 29.04.2018
Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Velkoobchod s bižuterními komponenty od jabloneckých výrobců

Že je město Jablonec nad Nisou vyhlášené po celém světě unikátní bižuterií, to ví snad každý. Že ale můžete pro svůj obchod s bižuterními komponenty nebo pro vlastní výrobu šperků získat bižuterní komponenty přímo od jabloneckých firem, to vám prozradíme až nyní. Výrobou, prodejem a distribucí bižuterních komponentů od renomovaných značek se zabývá firma P.P. trading.

Vydáno 20.04.2015
Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Tvořte krásné šperky s komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Když se v České republice řekne bižuterie, jako první každého napadnou šperky z Jablonce nad Nisou, které jsou dokonce i mezinárodně proslulé nejen svou krásou, ale i kvalitou. Společnost P.P.trading je už déle než dvacet let součástí této jablonecké tradice, neboť vyrábí a prodává hotovou bižuterii i bižuterní komponenty, ze kterých si můžete vytvořit svůj vlastní osobitý šperk. Dodáváme vše od polotovarů na náušnice, přes díly na náhrdelníky, až po prsteny a jinou bižuterii.

Vydáno 21.06.2014
Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Bižuterní komponenty - broušené kameny Swarowski, zapínání, řetízky, náušnice a další

Luxusní bižuterie s komponenty Swarowski, jednoduché řetízky i výrazné náhrdelníky, náušnice pro všechny příležitosti nebo náramky jak pro běžné nošení, tak na slavnostní příležitosti. Nejen to je možné vyrobit z bižuterních komponentů, které nabízí naše společnost.

Vydáno 22.03.2016
Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Komponenty na výrobu bižuterie z Jablonce nad Nisou

Výroba jablonecké bižuterie má v České republice dlouhou tradici, už po celá staletí jsou totiž tyto vyhlášené šperky velmi vyhledávaným vývozním artiklem. Kvalitní komponenty na výrobu bižuterie jsou nezbytným základem krásných a trvanlivých skvostů, které proslavily Jablonec nad Nisou po celém světě.

Vydáno 28.05.2013Vydáno 13.03.2017
374 Zhlédnutí
Topováno 28.09.2018