Akumulační sálavá kamna – užívejte si teplo

Kamna nejsou výsadou pouze ladovských pohádek, nýbrž moderním a zajímavým způsobem, jak si zkrášlit svůj domov a vyřešit efektivně otázku vytápění. Akumulační sálavá kamna od kamnářství Tomáš Jíra jsou vhodná do klasických domů, dřevostaveb i moderních nízkoenergetických novostaveb.

Akumulační sálavá kamna

Sálavé teplo, které vyhřívá celou domácnost

Akumulační sálavá kamna dokážou produkovat sálavé teplo, které je člověku velmi příjemné, poněvadž proniká hlouběji do tkání, a je tedy mnohem intenzivnější. Je možné pomocí něj vyhřívat podlahu, stěny, strop nebo jisté předměty v interiéru. Každá domácnost je samozřejmě zcela odlišná, proto je lepší kontaktovat právě kamnářství Tomáše Jíry, který je schopen vám navrhnout řešení na míru, řešení, které bude respektovat váš stávající interiér. Kamna nejsou pouze efektivním zdrojem sálavého tepla, nýbrž také netradičním doplňkem domácnosti, který se umí postarat o navození pocitu útulnosti.

Akumulační sálavá kamna


Efektivnější využívání energie

Jak jsou na tom akumulační kamna s energiemi? Umožňují využívat opravdu maximum energie z daného paliva, proto se jedná o úspornou metodu, která ušetří váš rodinný rozpočet. Pořizovací náklady jsou avšak vyšší, což ale vzhledem k následné úspoře není překážkou. Mezi další výhody akumulačních sálavých kamen patří malé teplotní výkyvy, užívání hypokaustního systému, relativně dlouhé intervaly mezi jednotlivými zátopy, postupné uvolňování tepla díky akumulačním tahům a další.

Prohlédněte si galerii již zhotovených kamen


Další varianty

Akumulační sálavá kamna nejsou jediným řešením vytápění vaší domácnosti. Kamnářství Tomáš Jíra se taktéž specializuje na kombinované sestavy, akumulační sálavé krby nebo na akumulační sporáky, které nadchnou především milovníky tradičního vybavení.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tomasjira.cz

Vydáno 13.03.2017
154 Zhlédnutí
Topováno 27.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Krby a kamna - kombinované sestavy

Krby a kamna - kombinované sestavy
Stavba krbů a kamen Praha, pod vedením Tomáše Jíry, je společnost, která se zabývá kamnářstvím. Firma navrhuje, dimenzuje a také staví veškeré krby a kamna různých velikostí a druhů. I v této kategorii je nyní na výběr a to hned z několika produktů. Můžete si domů nechat nainstalovat akumulační, ...

Návrhy a realizace kamen, krbů, pecí i venkovního posezení od certifikovaného kamnáře

Návrhy a realizace kamen, krbů, pecí i venkovního posezení od certifikovaného kamnáře
Hledáte-li odborníka na návrhy, dimenzování a realizaci kamen, krbů, sporáků či pecí, obraťte se na zkušeného kamnáře Tomáše Jíru, který vám pomůže nalézt optimální řešení šité na míru a v krátké lhůtě tento návrh i zhmotnit.

Kamnářství Tomáš Jíra - kombinovaná kamna, krby i další výrobky na míru

Kamnářství Tomáš Jíra - kombinovaná kamna, krby i další výrobky na míru
Návrh, dimenzování a realizace kamen, krbů, sporáků a pecí – to je obor společnosti Kamnářství Tomáš Jíra. Na míru vám navrhneme klasické teplovzdušné krby, teplovodní kamna, ale i kombinovaná kamna, která vám umožní využít teplo přesně tam, kde právě potřebujete.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavba krbů a kamen Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavba krbů a kamen Praha
www.tomasjira.cz
Adresa

Adresa

Hrusice 197
Hrusice 251 66

tomasjira@centrum.cz
+420 777 333 461


Najdete nás také zde:

ARES
captcha