Fyzická ostraha objektů, pracují od Plzně až po Železnou Rudu

Majetek stojí vlastníky hromadu peněz i síly. Ať už jde o soukromé vlastnictví nebo firemní, tak je potřebná určitá ochrana. Co se týká bezpečí lidí, tak rovněž je nutné zajistit jejich ochranu a eliminovat krádeže. Pokud nad ostrahou přemýšlíte, tak vám přijdou vhod komplexní služby zajištěné Bezpečnostní agenturou Ivana Píclová.

Fyzická ostraha objektů, SBA Ivana Píclová

Profesionální ochrana vašeho majetku dává sbohem obavám

Odjedete na dovolenou, ale po celou dobu přemýšlíte, v jakém stavu najdete svůj dům nebo byt. Dalším vhodným příkladem je zodpovědnost za firmu, obchodní centra, či jiné objekty. Nejen, že musíte zajistit majetek proti krádežím, ale také umožnit návštěvníkům a zaměstnancům ničím nerušený pobyt. V každém případě se můžete obrátit na specializované služby ochrany majetku. K tomu patří i služby vrátnice, která zajistí plynulý chod a zákaz vstupu nepovolaným.

Ostraha objektů jako váš osobní strážce


Dům je hrad, který potřebuje hradní stráž

I soukromý majetek si zaslouží profesionální ochranu. Vždyť i hrady a zámky měli strážce. Moderní doba by byla potom hodně pozadu. Naštěstí je realita pozitivní a i vy si můžete pořídit strážce pro svoje domovy. Zabezpečovací systém je prvním krokem k ochraně majetku domácností a tím dalším je Pult centralizované ostrahy majetku a osob, který drží ochrannou ruku nad vaším majetkem 24 hodin denně.

Bezpečnostní agentura Ivana Píclová je připravena pomáhat tam, kde je to potřeba. I u vás může být řádně zajištěna fyzická ostraha objektů, pult centralizované ochrany osob a majetku, patrolovací služba, zajištění výjezdů i odborné poradenství.

Není důvod nechat volnou ruku nezvaným


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sba-ip.cz

Vydáno 20.03.2017
45 Zhlédnutí
Topováno 19.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ostraha firemních objektů v Plzni

Ostraha firemních objektů v Plzni
Ochrana firemního majetku patří mezi zásadní opatření každé firmy. Uchránit cenné informace, materiál či jakýkoliv majetek před možností odcizení je zásadním úkolem, který se nesmí podcenit. Od toho působí v Plzni a okolí bezpečnostní agentura IP, která zajišťuje komplexní profesionální řešení ...

Bezpečnostní agentura Plzeň: A budete v bezpečí!

Bezpečnostní agentura Plzeň: A budete v bezpečí!
Abyste si nemuseli dělat starosti o bezpečí vašeho majetku, je tu naše bezpečnostní agentura. V Plzni i širokém okolí poskytujeme komplexní služby v oblasti zabezpečení objektů, od fyzické ostrahy objektů až po pulty centrální ochrany. Naše bezpečnostní agentura hlídá objekty 24 hodin denně a ...
PODSTRÁNKY

Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů
Fyzická ostraha objektů, bezpečnostní služby na míru, strážní a vrátní služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba
Patrolovací služba, ostraha objektu a osob a jejich kontrola v individuálních časových intervalech

Pultr centralizované ostrahy

Pultr centralizované ostrahy
Nonstop ostraha objektů díky pultu centralizované ostrahy, pro nové zákazníky PCO na měsíc zdarma
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SBA Ivana Píclová
WEBOVÁ STRÁNKA
SBA Ivana Píclová
www.sba-ip.cz
Adresa

Adresa

Slovanská třída 74
Plzeň 326 00

info@sanyguard.cz
+420 602 413 695


Najdete nás také zde:

ARES
captcha