Reference geodetických prací Semily - zaměření, mapování, výstavba

Geodetická kancelář Semily Ing. Jan Král, geodet

Reference geodetických prací Semily - zaměření, mapování, výstavba

Geodetická kancelář Semily
Ing. Jan Král, geodetGeodetické práce aneb nezbytná pomoc nejen při stavbách a kolaudacích

Vytyčení hranic pozemku, zhotovení mapového podkladu, zaměření stavby a přípojky či dokumentace skutečného provedení staveb – to jsou geodetické služby, bez kterých se při stavění domu, rozdělování pozemku či kolaudaci zkrátka neobejdete. S řešením těchto záležitostí Vám pomůže geodetická kancelář Semily.

Geodetická kancelář Semily

Získejte dokumentaci stavby, kterou vyžadují úřady

Geodetická kancelář Semily působící v okresech Semily, Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav nebo Jičín je připravena Vám pomoci se všemi úkony, které úzce souvisí se stavbou domu, kolaudací a dalšími obdobnými úkony. Mezi nejpotřebnější služby patří dokumentace skutečného provedení staveb, která je požadována zejména stavebními úřady. Její dodání je totiž podložené stavebním zákonem. Na základě dodané dokumentace bude vaše stavba zaznamenána do technických map zřizovaných státem.

Aktuální ceník geodetických prací


Vytyčování hranic, zaměření inženýrských sítí a mnohé další služby

Geodetické práce jsou samozřejmě ale mnohem rozsáhlejší. Nezbytný je taktéž polohopis a výškopis pro projekty staveb, který slouží jako základní materiál pro vypracování projektu dané stavby. Nenahraditelnou službou je i vytyčování staveb, díky kterému je možné získat výkres, na němž bude zobrazený daný stavební objekt. Při rozdělování pozemku mezi více osob či při sporech se sousedy také určitě oceníte službu vytyčování hranic.

Základem pro tyto služby je zejména přesnost. Právě proto používá Geodetická kancelář Semily vysoce kvalitní měřící zařízení, která poskytnou přesný výsledek.

Prohlédněte si již zrealizované projektyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.gksemily.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Geodézie Semily - geometrický plán, určení hranice pozemku, vyměřování pozemku i další služby

Geodézie Semily - geometrický plán, určení hranice pozemku, vyměřování pozemku i další služby

Geometrický plán, vyměřování pozemku nebo vytyčení hranice pozemku? To i mnohem více obstará Geodetická kancelář Semily. Již řadu let vám nabízíme kompletní práce z oboru geodézie, a to jak pro katastr nemovitostí, tak i ve výstavbě. Využít našich služeb mohou všichni z okresu Semily, Jičín, Jablonec nad Nisou i jejich širokého okolí.

Vydáno 16.03.2016Vydáno 20.03.2017
118 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2019