Potřebné farmaceutické suroviny a léčivé přípravky by měly jenom vzkvétat

Občas každého z nás něco trápí, a tak si dokážeme jistě moc dobře představit, jaké to je, když jste připoutaní na lůžko. Naštěstí zde máme některé farmaceutické společnosti, které se specializují na výrobu různých léčiv, a tak jsou přípravky od nich vhodné pro lidi, ale i pro ostatní firmy.

Potřebné farmaceutické suroviny a léčivé přípravky by měly jenom vzkvétat

Drobný popis naší společnosti aneb co se o ní můžete dozvědět?

Již je tomu poměrně dávno, kdy vznikl nápad vytvořit naši společnost, která má svým posláním pomáhat všem lidem. Rok 1992 byl tedy našim prvním přelomovým krokem k lepší budoucnosti. Byl to začátek naší společnosti Fagron, která se tehdy v začátku ještě jmenovala TAMDA a.s. Naším úkolem byla velkodistribuce léčiv a léčivých přípravků do lékáren.

Více informací o společnosti Fagron


Díky různým surovinám se vyrábí velké množství léčivých přípravků, které jsou rozděleny do skupin

Jak je to s celkovým sortimentem? Ten se dá rozdělit hned do několika skupin, jimiž jsou: čaje, dezinfekce, doplňky stravy, farmaceutické suroviny, léčivé přípravky, laboratorní chemikálie, laboratorní sklo, IVLP, obalový materiál, OPL a prekurzory, ostatní, pomocný materiál, speciální zdravotní materiál, želatinové tobolky, zkoumadla.

Přehlednější popis sortimentu


Důležitá pomoc v každém životním ohledu

Každé léčivo, které se vyrábí, má svou výjimečnou specifikaci. Můžeme jistě s vysokou přesností říci, že každé má svůj účelný výsledek, díky kterému pomáhá lidem. Hledají se také různá inovativní řešení. Snažím se pomáhat lidem v konečné fázi, ale ještě předtím lékárníkům například v tom, aby neměli tolik svázané ruce.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://cz.fagron.com/cs

Vydáno 21.03.2017
244 Zhlédnutí
Topováno 22.05.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FAGRON a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
FAGRON a.s.
fagron.com
Adresa

Adresa

Holická 1098/31m
Olomouc 779 00

foundation@fagron.com
+420 728 467 995


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha