ROMAn s.r.o.
Průmyslové odhlučnění

Průmyslové odhlučnění

Firma ROMAn se specializuje na protihlukové úpravy a odhlučnění průmyslových provozů

Odhlučnění tepelných čerpadel

Odhlučnění tepelných čerpadel

Firma ROMAn – specialista na odhlučnění tepelných čerpadel a klimatizací

Silniční a železniční protihlukové panely

Silniční a železniční protihlukové panely

Protihlukové panely pro snížení hluku kolem silnic, dálnic nebo železnicVydáno 21.03.2017
70 Zhlédnutí
Topováno 22.01.2018

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s 25letou tradicí

Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již dlouhých 25 let.

Snížení hluku ve výrobě, ROMAn s.r.o.

Vysoká frekvence zvuku v průmyslu bude nakonec zanedbatelná

Zajisté jste se už setkali s panely, které stojí kolem silnic, železnic a dálnic. Jejich efekt je právě odhlučnění pro domácnosti a firmy, které sídlí kolem. Důležitou součástí je také snížení hluku v průmyslu. Tady pomáhají speciální panely, ze kterých se vyrobí protihlukové kabiny, zástěny a kapotáže. Tímto způsobem se řeší i odhlučnění strojů. Pracovat v takovém prostředí bude nakonec za odměnu.

Průmyslové odhlučnění


Odhlučnění tepelných čerpadel a protihlukové materiály

Kdo má doma tepelné čerpadlo, tak ví, kolik hluku dokáže nadělat. I tady pomůže odhlučnění. Podle požadavků zákazníka společnost ROMAn s.r.o. připraví veškeré návrhy a pustí se do práce. V tomto případě půjde o kryt, který bude vyrobený z protihlukových RS panelů. Na tyto panely je použitý jako materiál pozinkovaný děrovaný plech a pozinkovaný plech plný. Prostor mezi jednotlivými plechy se vyplňuje minerální vatou.

Kontakt


Společnost ROMAn s.r.o. je ve svém odvětví profesionálem

Společnost ROMAn s.r.o. je zárukou nejen profesionality, ale také kvality a letitých zkušeností, které trvají od roku 1992. V jejich kompetenci je odhlučnění průmyslové, tepelných čerpadel a strojů, klimatizací, odhlučněné akustické, silniční a železniční a široký výběr protihlukových materiálů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.romansro.cz