Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.

Grilovaná a pečená masa, pečené sele, krůty, kuřata, čerstvé maso na gril

Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.
Řeznické a uzenářské speciality

Řeznické a uzenářské speciality

Řeznické výrobky, maso, uzeniny, zabijačkové speciality Otice, Opava

Catering

Catering

Cateringové služby, rauty, oslavy, pronájem gastro vybavení, párty stanů Opava

Grilovaná a pečená masa

Grilovaná a pečená masa

Grilovaná a pečená masa, pečené sele, krůty, kuřata, čerstvé maso na grilVydáno 21.03.2017
582 Zhlédnutí
Topováno 12.04.2018

Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé výrobky, které už roky mají rádi.

Řeznictví Opava, Otice, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.

Dáváte přednost kvalitě a chuti?

Pak děláte správnou věc. Každý si chce pochutnat na tom, co si dává do úst. Pokaždé by jídlo mělo být také o výjimečném požitku a to se snažíme díky našemu zpracování udržet. Jakmile vám něco začne chutnat, tak u toho zůstanete. To bývá základním pravidlem. Také proto si u nás můžete vybírat z různých specialit, jakým je i anglická slanina, lisované koleno, debrecínka.

Vyhlášené speciality


Po celé Opavě i okrese rozvážíme naše výrobky

Zajistíme dovoz na váš stůl speciálními automobily vybavenými chladicími zařízeními. Rozvážíme po místních částích Opavy a také po celém okrese. Zajišťujeme pohoštění na různé akce, velké či menší události, catering. Všechno krásně teplé a připravené k vašemu chuťovému prožitku. Jsme schopni zařídit také různé obložené mísy všeho druhu, jak sýrové, tak masové. Těšit se také na nás mohou školy, domovy důchodců a další.

Kontakt, na který je možné se obrátit


U nás rozhodně víte, co jíte

Naše poměrně malá výrobna se může zaměřovat na kvalitu i díky stálým zaměstnancům, kteří splňují vysoké nároky hygienických předpisů. Samozřejmě k tomu také používáme kvalitní maso, které je dodávané z jatek, která důkladně známe.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.reznictvigebauer.cz/