Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.: rozbor vaší vody

Voda je základem bezstarostného života. Používá se v domácnostech, ve firmách, při výrobě nebo poskytování služeb, je součástí hygieny i zábavy jako je koupání v bazéně nebo na veřejném koupališti. O jistotu, že voda, kterou používáte je nezávadná, se rychle a profesionálně postará Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.

Rozborry vody, Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o.

Letité zkušenosti s rozborem vody dají jistotu i vám

Pitná a nezávadná voda již začíná být pomalu vzácnost a stále více domácností, firem, měst i obcí si nechává vodu prověřit. Je to správné řešení, a proto je dobré vědět, na koho se v případě takového odběru a rozboru vody obrátit. Můžete využít dlouholeté zkušenosti společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r. o. Společnost provádí samotné odběry a následné rozbory na základě platné legislativy.

Čistá voda pro vaše zdraví


Prověření od vody pitné, až po vodu odpadní

A jakou vodu si vlastně můžete nechat otestovat? Možná máte studnu, která ještě nebyla zkolaudovaná. Proto je ještě před kolaudací důležité zajistit rozbor, jestli je voda pitná a nezávadná. To platí nejen pro studny, ale také pro vodovodní přípojky nebo vrty. Dále je vhodné prověřit stav vody teplé, bazénové, povrchové i odpadní. A nelze zapomenout ani na přírodní koupaliště.

Voda si zaslouží pozornost


Do vody nevidíte, i když se zdá čistá a průzračná

Voda je živel, který se dokáže snadno kontaminovat. Proto je důležité provádět rozbory nejen v případě nové studny, bazénu, ale dělat testy průběžně, aby bylo vyloučené, že se voda v průběhu využívání neznečistila. Obzvlášť po povodních, či havarijních situacích s únikem vody.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vodolab.cz

Vydáno 21.03.2017
92 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozbor pitné vody, odpadní vody i bazénových vod

Rozbor pitné vody, odpadní vody i bazénových vod
Rozbor vody má smysl z mnoha důvodů. Nejen, že potvrdí či vyvrátí nezávadnost vaší pitné vody, ale odhalí i případné škodlivé látky, které se dostaly do povrchových i bazénových vod. Rozhodně jej nepodceňujte!

Rozbory vod Říčany

Rozbory vod Říčany
Z jara rychlostí blesku vstupujeme do léta. Jakmile nastanou vyšší venkovní teploty, už myslíme na koupání. Jenomže u každé říčky, jezera, řeky i potoku potřebujeme nejprve zjistit kvalitu vody. Na rozbory vody v Říčanech jsou specialisté ve společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o. Zde ...

Přesvědčte se o kvalitě vaší vody. Laboratorní rozbory vám v tom pomohou

Přesvědčte se o kvalitě vaší vody. Laboratorní rozbory vám v tom pomohou
Kvalitní a nezávadná voda je pro nás život velmi důležitá. Není divu. Pitnou vodu potřebujeme k zahnání žízně i vaření, vodovody a kanalizace nám ale denně poskytují také vodu na koupání či zalévání zahrádky. O to, aby voda byla vždy nezávadná a neobsahovala žádné nežádoucí látky, se proto staráme ...

Pijte jen zdravotně nezávadnou vodu. Laboratorní rozbory vody vám ji otestují

Pijte jen zdravotně nezávadnou vodu. Laboratorní rozbory vody vám ji otestují
Laboratorní rozbory vody by měly být samozřejmou součástí našeho života. Díky nim objevíte přítomnost škodlivých látek (nejen) v pitné vodě. Ve středočeském kraji provádí kvalitní laboratorní rozbory vody Vodohospodářská laboratoř Říčany.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o. Rozbory a odběry vody Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o.
www.vodolab.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ceník služeb
Adresa

Adresa

Kolovratská 1476
Říčany 251 01

laboratorkopecna@seznam.cz
+420 602 363 180


Najdete nás také zde:

ARES
captcha