Individuální úpravy a stavba obytných automobilů

Není auto jako auto a svoje o tom ví každý, kdo natrefil na vozidla z produkce společnosti EASTWANDER s.r.o. Z obyčejného vozidla je najednou i obydlí, ve kterém najdete kuchyň nebo ložnici. Vhodné řešení pro přepravu na dovolenou, ale také na různé sportovní a kulturní akce, či rovnou pro pracovní život.

Individuální úpravy, stavba obytných automobilů, EASTWANDER, s.r.o.

Zázemí na kolech, které máte pořád při ruce

Také jste si už někdy na cestách posteskli myšlenkou „Co všechno byste dali za postel, šálek kávy nebo pořádný odpočinek?“ Život na kolech není jednoduchý a to ani nemusíte být řidičem z povolání. Někdy je prostě prima mít útočiště. A nemusíte mít zrovna karavan. Tým společnosti dostal takový nápad do reality a zabývá se právě přestavěním obyčejných vozů na obytné, či přímo výrobou obytných vozů vlastní konstrukce.

Vkusné obydlí na kolech


Obytná vestavba jako přínos pro rodinu i další aktivity

Možná jste doposud rádi chodili s partnerkou stanovat, ale jakmile přišly na svět děti, už to chtělo vyšší komfort. Právě proto by vás mohli zajímat přestavěné vozy na obytné, které jsou vhodné na jakékoliv trávení volného i pracovního času. Základem pro přestavění jsou pro společnost EASTWANDER vozidla značek Mercedes Benz Sprinter. Po individuální dohodě i jiný typ vozidla podobných parametrů.

Vozidlo, ve kterém se zabydlíte


Proces přestavby na základě individuálních požadavků

Co klient, tak to jiný účel využití přestavěného vozidla. Někdo chce vozidlem jezdit na dovolenou, někdo pracovat, jiný se věnuje sportu, rybaření, či rád navštěvuje hudební festivaly a koncerty. Kromě komfortu bydlení, můžete mít ve vozidle i garáž. Radost z upraveného vozu pro psovody má i MP Praha.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.eastwander.com/

Vydáno 21.03.2017
1293 Zhlédnutí
Topováno 03.11.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pořiďte si obytný vůz a vyjeďte vstříc dobrodružství

Pořiďte si obytný vůz a vyjeďte vstříc dobrodružství
Vyjet v létě na dovolenou nemusí nutně znamenat cestu letadlem a zamluvený hotel. Někteří z nás se raději vydají za dobrodružstvím vlastní cestou, kdy si jen sami mohou rozhodnout, kam pojedou a jak dlouho se na místě zdrží. Pokud jste i vy milovníky tohoto druhu trávení volna, je na čase pořídit ...

Moderní vestavby do obytných automobilů

Moderní vestavby do obytných automobilů
Cestování, ať už rekreační nebo pracovní, sebou přináší také potřebu pohodlného zázemí, díky kterému bude život na cestách daleko komfortnější a jednodušší. Pokud byste uvítali obytný vůz, který by vaše požadavky splňoval, nechte si udělat vestavbu od firmy EASTWANDER, s.r.o. z Kroměříže.
PODSTRÁNKY

Van Camping Modul

Van Camping Modul
Obytné automobily – modulový systém Van Camping Modul

Obytné vestavby automobilů

Obytné vestavby automobilů
Zakázková výroba obytných vestaveb automobilů pro pohodlné cestování i kempování

Střechy pro mobilní život

Střechy pro mobilní život
Obytné střechy jako nástavby dodávkových vozidel k pohodlnému kempování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EASTWANDER, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EASTWANDER, s.r.o.
www.eastwander.com
Adresa

Adresa

Kotojedská 2588/91
Kroměříž 767 01

info@eastwander.com
+420 608 736 736


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha