Relax, rodinná dovolená i firemní akce pod střechou hotelu Všemina

Pro milovníky zážitků přímo v krásném kraji naší země, uprostřed Hostýnských a Vizovických vrchů, je připravených mnoho skvělých možností. Můžete se těšit na wellness pobyty, rodinnou dovolenou, rybaření, cyklistiku, turistiku, ale také uspořádat nezapomenutelné teambuildingy i další firemní akce. Moderní zázemí a kvalitní péči pro hosty poskytne hotel Všemina.

Relax, dovolená i firemní akce , Activity Park Všemina

Ubytování uprostřed přírody v komfortních apartmánech

Pro všechny návštěvníky připravil hotel Všemina nejen nezapomenutelné zážitky a nekonečné možnosti trávení volného času, ale také moderní ubytování. Můžete se těšit na ukázkově zařízené apartmány, ve kterých najdete veškerý komfort a nechybí ani balkon, či terasa s výhledem na překrásné jezero. Podle počtu osob je umožněný výběr apartmánů 1+kk, 2+kk nebo 3+kk, ve kterých najdete vlastní sociální zařízení a koupelnu, plně vybavený kuchyňský kout, ložnici, obývací pokoj, a také možnost přistýlky. Vše je navržené tak, abyste se cítili jako doma a nic vám nechybělo. Aby byly splněné všechny požadavky, kromě apartmánů si můžete vybrat i ubytování v luxusních pokojích, které jsou menší, ale stejně moderně vybavené a útulné.

Zázemí, ve kterém nic nechybí


Moderní resort - mnoho aktivit na jednom místě

Ještě pořád hledáte další inspiraci proč navštívit Všeminu? Moderní resort je připravený na všechny požadavky a plány návštěvníků. Ochuzení o nápaditost trávení volného času nebudou turisté, vášniví rybáři, milovníci cyklistiky, koní, golfu, či vodních sportů a v zimě je k dispozici bruslení, či trasa pro běžkaře. Vyzkoušet si můžete lanové centrum, lezeckou stěnu, lukostřelbu nebo adrenalinové paintballové hřiště. Ani vaše děti nepřijdou zkrátka, protože se jim budou věnovat zábavní animátoři s pestrým programem. Odpočinek zase najdete ve wellness centru, kde si vyberete z množství relaxačních procedur. Vše se odehrává v souznění s krásnou přírodou a blízkostí jezera.

Activity Park Všemina nejde minout


Skvělé zázemí pro nezapomenutelnou svatbu, rodinnou oslavu

Kromě firemních akcí od teambuildingů, až po konference nebo školy v přírodě, můžete v hotelu Všemina uspořádat i nezapomenutelnou svatbu, či jinou rodinnou oslavu. Abyste na to nebyli sami, hotel Všemina se postará nejen o zajištění jídla a pití, zákusků a dortů, ale také o výzdobu, zabavení dětských hostů, či dokonce o profesionálního fotografa. Obřad se může konat pod širým nebem a jako svědek nádherná příroda.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vsemina.cz

Vydáno 08.04.2017
79 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ActivityPark Hotel Všemina ROX COMPANY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ActivityPark Hotel Všemina
www.apartmanyvsemina.cz
Adresa

Adresa

Všemina 300
Slušovice 763 15

student@villaslovenska.cz
+420 731 422 789


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha