Výroba ocelových konstrukcí a generální dodávky po celé ČR

Prostor jako takový hraje v životě člověka a společenstva jako takového obrovskou roli. Nemáme na mysli pouze prostor pro život a pro soukromé bydlení, nýbrž i prostor pro výrobu nových věcí, vytváření něčeho nového a realizování plánů a návrhů. Výrobní haly, závody, továrny, objekty průmyslové výroby, skladovací prostory a mnohé další objekty jsou naprosto nezbytné, i když to člověku na první pohled nepřijde až tak zřejmé. O realizaci těchto objektů, které je nezbytné řešit na míru, se stará mimo jiné i společnost WAREX spol. s.r.o, která se díky svým více než desetiletým zkušenostem řadí k předním výrobcem hal a ocelových konstrukcí.

Výroba ocelových konstrukcí, WAREX spol. s r.o.

Komplexnost dodávky Vám usnadní práci

Průmyslové závody, výrobní haly, sportovní haly nebo zemědělské objekty se bez kvalitních nosných ocelových konstrukcí neobejdou. Zároveň je ale patrné, že každý objekt je jiný a je potřeba mu vše přizpůsobit. Zakládáme si proto na vysoce individuálním přístupu, kdy vždy klientovi navrhneme takové řešení, které koresponduje s jeho představami o finálním provedení a také s představami o finanční náročnosti realizace projektu. Klient si vždy může také vybrat, zdali chce využít takzvanou dodávku na klíč, nebo pouze vrchní stavbu, eventuálně jen samotnou ocelovou konstrukci. Nejpohodlnější je bezesporu komplexní dodávka, která zahrnuje všechno, co budete při stavbě haly potřebovat. V ceně budete mít tedy jak samotné architektonické řešení, tak i dokumentace pro stavební povolení, územní řízení i pro provedení stavby. Počítat můžete také s výstavbou a následným připojením inženýrských sítí a montáž budovy jako takové.

Generální dodávky a ocelové konstrukce


Vlastní výrobna ocelových konstrukcí v Javorníku

Ocelové konstrukce si vyrábíme sami, a to v naší výrobně v Javorníku. Jsme čestnými držiteli veškerých potřebných certifikací, které nás opravňují k tomu, že můžeme vyrábět konstrukce, a to v té nejvyšší kvalitě. Veškeré díly jsou konstruovány na základě platných předpisů a norem, aby Vaše budoucí stavba, na níž se budeme podílet, byla odolná, kvalitní a měla zkrátka pevné základy, respektive konstrukce. Jak již bylo naznačeno výše, jsme poskytovateli nejenom těchto dílčích služeb, ale také služeb komplexních. Kromě dokumentací, výstaveb a montáží jsme schopni zajistit taktéž i takové záležitosti, jako je vybavení budovy potřebným vybavením, respektive počítačovou sítí, nábytkem, klimatizací, požární signalizací, zabezpečovacím zařízením a dalšími nezbytnými systémy. Zajistit taktéž můžeme i okolní úpravu objektu, která může zahrnovat terénní či sadové úpravy, vybudování parkoviště nebo třeba přístupové komunikace.


Aktuality aneb co se nám povedlo v první třetině roku 2017

I přesto, že se nacházíme teprve v první třetině letošního roku, tak už jsme stihli realizovat několik významných a zajímavých zakázek. Mluvíme zejména o dodávce příhradových vazníků, které se nám během února podařilo dodat našemu německému zákazníkovi. Jednalo se o vazníky o hmotnosti neuvěřitelných šedesát dva tun. Kromě tohoto klienta jsme však velkou pozornost věnovali i klientovi z jihočeského města Tábor, kterému naše společnost WAREX spol. s.r.o dodala téměř sto osmdesát tun ocelových konstrukcí, a to pro výstavbu nové výrobní haly. I přes značnou vzdálenost, kterou musely konstrukce překonat, konkrétně z našeho výrobního závodu v Javorníku až do Tábora, vše proběhlo v pořádku. To je jasný důkaz toho, že jsme schopni realizovat i takové zakázky, kdy je vzdálenost ke klientovi poněkud větší.

Přečtěte si více o letošních novinkách


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.warex.cz

Vydáno 22.03.2017
44 Zhlédnutí
Topováno 19.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Obytné kontejnery pro dočasné, rychlé a pohodlné řešení nedostatku ubytovacích kapacit například jako sociální byty, ubytovny, školy a školky

Obytné kontejnery pro dočasné, rychlé a pohodlné řešení nedostatku ubytovacích kapacit například jako sociální byty, ubytovny, školy a školky
Společnost WAREX spol. s.r.o. je specialistou na výstavbu obytných kontejnerů. Ty vám zajistí volné místo pro ubytování formou sociálních bytů, ubytoven, ale také s nimi zajistíte nový prostor pro školy a školky. Ideální, levné a velice pohodlné řešení, jak zajistit nedostatek ubytovacích kapacit.

Generální dodávky obytných kontejnerů a stavebních modulů zajistí firma WAREX

Generální dodávky obytných kontejnerů a stavebních modulů zajistí firma WAREX
Potřebujete zázemí na stavbě, ubytovací prostory nebo jiné dočasné stavby? Využijte služby firmy WAREX se sídlem v Praze. Dodáváme obytné kontejnery a kontejnerové stavby pro nejrůznější využití. Nabízíme i montované stavby s nosnou ocelovou konstrukcí, které poslouží jako trvalé budovy. Jednou z ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WAREX spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WAREX spol. s r.o.
www.warex.cz
Adresa

Adresa

Na Radosti 184/59
Praha 5 - Zličín 155 21

asistent@warex.cz
+420 234 720 308


Najdete nás také zde:

ARES
captcha