U nás naleznete nejenom plastová prkna na terasu

WPC produkty se vyznačují nesmekavým kompaktním povrchem, díky kterému jsou velice příjemné na omak ale také pro vaši chůzi. Vzhledově mohou imitovat dřevo, což se většinou našim zákazníkům moc líbí. Není divu, jejich snadná údržba k tomu také jistě přispívá svým dílem. Nemusíte je ani konzervovat ochrannými nátěry.

Plastová prkna na terasu, WIGO spol. s r.o.

Různé typy terasových systémů s dutým nebo plným profilem

Tyto terasové systémy mají dlouhou životnost. Jejich praktická stránka je snadná údržba, ale také jsou velice příjemné pro chůzi naboso. Podoba dřeva je velice decentní a hodí se ke každému druhu nábytku, který byste si na svou terasu chtěli dát. Celistvý prostor tak díky těmto systémům vypadá elegantně ale také útulně. Běžnou součástí těchto produktů bývá také rozsáhlé příslušenství.

Konkrétní katalogy a ceníky


Zajímavosti ze světa WPC aneb jak se vyrábí z těchto materiálů plot?

V prvé řadě si musíme říct, že WPC je vlastně složení dvou materiálů, který jsou dřevěná vlákna a termoplastická pojiva, díky kterým vlastně i šetříme životní prostředí. Oba komponenty se roztavují a vzniká z nich za pomocí dalších ušlechtilých látek konečná forma požadovaného produktu. Díky tomu můžete mít systém na podlahu vaší terasy, ale také plot nebo chodník.

Co znamená WPC a jaký je to materiál


WPC je přírodní materiál, který má ještě mnoho dalších výhod

Díky těmto přírodním materiálům tak můžeme najít v dnešním moderním světě mnoho dalších možností využití. Mají lehkou a snadnou instalaci a také příznivé vlastnosti. Nenasáknou vlhkost, ale přitom jsou příjemné na omak a bez třísek.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.wigoprofil.cz

Vydáno 21.03.2017
292 Zhlédnutí
Topováno 23.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nábytkové hrany ABS

Nábytkové hrany ABS
Každý jistě moc dobře známe problém s nábytkem. Nejvíce na nábytku trpí hrany, které se častým používáním mnohdy odlepují, drolí, lámou nebo roztřepují. Jakmile se takováto hrana ulomí nebo odštípne, vidíte pod ní nevzhledné dřevo, často v podobě jakési „překližky“, a snadno se to nedá opravit. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WIGO spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WIGO spol. s r.o.
wigoprofil.cz
Adresa

Adresa

K Olšině 235
Pardubice 530 09

obchod@wigoprofil.cz
+420 495 593 188


Najdete nás také zde:

ARES
captcha