Miroslav Mácha obrábění kovů s.r.o.
Snažení jednoho člověka dalo vzniknout kvalitní a profesionální firmě se zaměřením na obrábění kovů

Malá rodinná firma, která se postupně rozvíjela, až dospěla do velké společnosti, se nyní může pyšnit stálými zaměstnanci. Díky našemu úsilí a velkému snažení jsme se vypracovali až na špičkovou kvalitu, kterou našim zákazníkům můžeme předkládat. Naše píle a přesnost se však vyplatila a tak máme ISO 9001 a ISO 14001.

Obrábění kovů

Něco málo z historie naší společnosti

Všechno to začalo, když pan Mácha starší v roce 1990 začal pracovat na svém prvním vačkovém automatu A-20. Tehdy to měl ještě jako koníčka, ale začínal se tomu věnovat postupně natolik, že se jeho soukromá práce rozrůstala do větších rozměrů a nakonec založil vlastní firmu, která velice rychle expandovala. Přesné CNC soustružení se stalo běžnou součástí našeho výrobního procesu.

Společnost, která má pevné kořeny, na kterých staví kvalitní základ


Snažíme se přizpůsobit tempu trhu i našim zákazníkům

Časem se ukázalo, že zákazníci potřebují vyšší a větší kvalitu a že už některé stroje nestačí, proto jsme nově vybavili naši dílnu a pracujeme s těmi nejlepšími a nejpřesnějšími stroji. Neustále tak pořizujeme profesionální zařízení. Od roku 2016 máme k pracovním úkonům i dlouhotočný soustružnický automat s podavačem tyčí. V naší výbavě nechybí ani optický konturoměr.

Jsme držitelé certifikátu řízení jakosti


Novodobé zkušenosti, které neustále zlepšujeme

V dnešní době je válcování závitů už náš denní chleba, takže válcujeme okolo 5 000 000 závitů ročně s nízkým PPM=0,7. Díky propracovanému systému řízení kvality se tak můžeme chlubit opravdu úspěšnou prací, kterou vykonáváme právě pro Vás.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.obrabeni-macha.cz


Vydáno 21.03.2017
43 Zhlédnutí
Topováno 05.07.2017

CNC soustružení

CNC soustružení

Přesné soustružení rotačních součástí a dílů na výkonných CNC strojích

Válcování závitů

Válcování závitů

Válcování závitů tvářením za studena, řezání vnitřních závitů

CNC frézování

CNC frézování

CNC obráběcí centrum s moderními CNC stroji, CNC frézování dílů