Základní stavební práce bývají nedílnou součástí realizace zahrad

Každá podobná práce se nesmí uspěchat a je velice důležité, abyste měli kvalitní a pevný základ, na kterém se potom můžeme vyřádit. Nabízíme kompletní realizaci zahrad právě včetně počátečních stavebních úprav či dalších zahradních prací, které budou nezbytné, abyste měli ve výsledku krásnou a na pohled opravdu smysluplnou zahradu.

Realizace zahrad, Zahrady J+J s.r.o.

Vytváříme i zkrášlujeme, ale také provádíme pravidelnou údržbu

Mnoho cenných zkušeností, které jsme načerpali díky našim již spokojeným zákazníkům, nám dává novou sílu a také nové nápady, jak vám pomoci s úpravou vaší zahrady. Ručním nebo strojním způsobem vždy začínáme od základu, takže mezi naše terénní úpravy patří příprava ploch pro zeleň, zpevnění celkové plochy, nakládání a přesun materiálu, svahování a také dodávka a rozprostření substrátu a zeminy.

Prováděné terénní úpravy


Nebojíme se jít do těžších zkoušek

V některých bodech je důležité začít přemýšlet od začátku, takže se to týká také velice složitých témat. Jedním z nich může být i odvodnění, které také provádíme v rámci našich poskytovaných služeb. To samozřejmě zahrnuje výkopové práce, drenážování, svody okapů, vsakovací jímky, poklopy na jímky a odvodnění základu domu.

Specifické odvodňovací služby


Na nás se můžete obrátit s čímkoliv, budeme s vámi od začátku do konce

Služby, které našim zákazníkům nejčastěji poskytujeme, jsou počáteční terénní úpravy, odvodňovací práce. Zaměřujeme se také na ploty, opěrné zdi, zpevnění plochy, osvětlení zahrad, stavíme pergoly, altánky, přístřešky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zahradyjj.cz

Vydáno 21.03.2017
184 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Realizace zahrad od A o Z – zajistíme kompletní zahradnické práce i údržbu

Realizace zahrad od A o Z – zajistíme kompletní zahradnické práce i údržbu
Kompletní realizace zahrad od hrubých stavebních prací až po odborné zahradnické práce? Přesně to nabízí společnost Zahrady J+J. V oboru realizace zahrad se pohybujeme přes deset let, každému zákazníkovi tak navrhneme a vytvoříme zahradu přesně dle jeho představ. Nezapomínáme ale ani na údržbu ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zahrady J+J s.r.o. Kompletní realizace zahrad
WEBOVÁ STRÁNKA
Zahrady J+J s.r.o.
www.zahradyjj.cz
Adresa

Adresa

Rozdvojená 150
Šimonovice 463 12

info@zahradyjj.cz
+420 604 553 353


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha