Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího

Nabídka opravdu širokého sortimentu nám zajišťuje uspokojení mnoha zákazníků. Jistě si také vyberete z komplexního instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, topení nebo kanalizace. Máme také nabídku domácích vodáren, čerpadel, kompletní zařízení koupelen a WC. Samozřejmostí jsou naše nákladní vozidla, která pravidelně rozváží našim zákazníkům jejich zakoupené zboží.

Instalační materiál pro vodu, plyn, kanalizaci, topení, Instal-Renč s.r.o.

V našem e-shopu najdete mnoho zajímavých nabídek za ještě výhodnější ceny

Navštívit můžete také náš e-shop. Velice zajímavé a lákavé ceny se snažíme ještě zvýhodnit, takže možná i vy využijte nových slevových akcí, které vám poskytujeme. Pro velkoobchodní pravidelné odběratele máme speciální slevy. Dále naše služby zahrnují naceňování zakázek a také zpracováváme 3D architektonické projekty koupelen. Od nás budete mít pokaždé aktuální informace a můžete se u nás pravidelně školit a vzdělávat.

Stránky naší prodejny na internetu


Spolehněte se na naše profesionální služby

Zaměřujeme se na konečné zákazníky i v oblasti maloobchodu, kde se snažíme vyhovět i nejmenším požadavkům. Vždy se u nás setkáte s vysokou kvalitou, ale také příznivou cenou.

Historie a informace o naší společnosti


Nabízíme zboží, služby, ale i poradenství

V dnešní byť moderní době se velice často stává, že klasické běžné české firmy upadají. My se snažíme vydržet, a proto se také zaměřujeme na přání našich konečných zákazníků, jak z řad maloobchodu tak i velkoobchodu či partnerských společníků tedy instalatérských, topenářských nebo stavebních firem.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.instal-renc.cz

Vydáno 21.03.2017
191 Zhlédnutí
Topováno 09.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Koupelnové studio Instal – Renč vám ukáže vaši budoucí koupelnu v 3D

Koupelnové studio Instal – Renč vám ukáže vaši budoucí koupelnu v 3D
Možnost vidět svou budoucí koupelnu ještě před zahájením stavebních prací nabízí firma Instal – Renč s.r.o. v koupelnovém studiu v Nymburce. Díky vizualizaci 3D nemusíte mít obavu, že v průběhu realizace dojde k nějaké chybě, kterou může být i nevhodný výběr barvy obkladaček.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Instal-Renč s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Instal-Renč s.r.o.
www.instal-renc.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Koupelnové studio
Adresa

Adresa

Poděbradská 483
Nymburk 288 02

info@instal-renc.cz
+420 325 623 000


Najdete nás také zde:

ARES
captcha