Industrial Starter Czech s.r.o.
Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Když se řekne pracovní oblečení, tak si asi každý hned představí uniformu, která nepřidá na náladě. Proto je správná chvíle takové dojmy odbourat a získat pro společnost i pro svoje soukromé účely takové oděvy a obuv, které dodržují určité normy a bezpečnost, ale také moderní design.

Pracovní obuv i pro volný čas, Industrial Starter Czech s.r.o

Pojďte v pracovním oděvu s dobou a nenechte si ujít novinky

Nová řada obuvi vyrobené přímo ve slunné Itálii, až 4 druhy zcela nového výstražného oblečení, které navíc nese certifikaci EN 20471, dále 2 druhy moderních stretch kalhot, z toho jeden druh ve dvou zajímavých barvách a dodávaný v novém provedení krabice. To jsou malé ukázky toho, co vás čeká v moderní kolekci pracovní obuvi a oblečení. A ještě zbude něco i pro volný čas. Vše skladem již koncem března.

Pracovní oděvy, které mají něco do sebe


Svařujte, pracujte ve výškách, ale jen v kvalitním oblečení

Když pracovní oblečení nesedí, tak ani výsledky činnosti nedosahují požadované hodnoty. Když už mají zaměstnanci nosit pracovní oblečení, tak je dobré, aby se firma postarala o to nejlepší, co svým zaměstnancům může poskytnout. Nejen mužům, ale i ženám, pro které je důležitá nejen kvalita, ale i dojem. Díky vhodnému oděvu zvládnou pracovníci i těžké podmínky. Jde o to cítit se dobře a bezpečně.

Do práce i mimo zaměstnání


Elegantní a kvalitní móda pro práci i zábavu

Možná práce a zábava nejdou k sobě, ale co se týká moderních pracovních oděvů, tak mnohé z nich využijete i jako oblečení pro volný čas. Od kalhot, až po kvalitní košile a trička. Některé oděvy jsou dokonce nepromokavé, izotermické nebo termo.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.industrialstarter.com

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.

Vydáno 27.04.2018
Ochranné pracovní prostředky italské značky exkluzivně pro prodejce

Ochranné pracovní prostředky italské značky exkluzivně pro prodejce

Osobní ochranné pracovní prostředky patří mezi základní výbavu každé manuálně pracující osoby. To je také důvod, proč je stále výraznější apel na kvalitu, pohodlí, ale i vzhled pracovní obuvi a pracovního oděvu. Firma Industrial Starter Czech s.r.o. přináší exkluzivní nabídku pro prodejce, kteří chtějí svůj sortiment obohatit o kvalitní ochranné pracovní pomůcky pocházející z dílen italských návrhářů.

Vydáno 13.11.2015Vydáno 23.03.2017
326 Zhlédnutí
Topováno 12.10.2020

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy ISSALINE vhodné i pro volnočasové aktivity

Pracovní obuv

Pracovní obuv

Pohodlná pracovní obuv značky ISSA pro náročné uživatele

Ochranné prostředky pro práce ve výškách

Ochranné prostředky pro práce ve výškách

Ochrana proti pádu při práci ve výškách – lana, pásy, postroje, karabiny, helmy