Výroba razítek dřevěných i se strojkem – Jablonec nad Nisou

SHADOWS PRESS s.r.o. Tiskařské služby

Výroba razítek dřevěných i se strojkem – Jablonec nad Nisou

Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu

Vedení firmy, podnikatelská činnost, ale i běžný život vyžadují mnoho materiálů, tiskopisů a dalšího příslušenství k tomu, aby bylo vše profesionálně prezentováno, byly využité veškeré dostupné prostředky pro kvalitní reklamu a zároveň jste získali příjemnou prezentaci. V tomto směru se můžete spolehnout na tiskárnu Shadows Press se sídlem v Jablonci nad Nisou.

Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu

Nechte si vytisknout, co chcete a kam chcete

Možná jste doposud žili v tom, že tady se rodí pouze brožurky, obrázky nebo jiné tiskoviny. Ale překvapením je, že tisknout se dá nejen na papír, ale také na stroje, reklamní předměty, hrníčky, textil a to je jen malý zlomek toho co Shadows Press dokáže. Nic není nemožné a každý zákazník bude uspokojený.

Splnění vašich představ tisku za skvělé ceny


Různé druhy tisku na všech možných materiálech

Dá se zvládnout každý požadavek zákazníka? Shadows Press se o své zákazníky stará již řadu let a splní jim vše, co jim na očích vidí. Možná se klientům ani nesnilo, co všechno si můžou přát. Třeba tisk na papír jako vizitky, faktury, karty a vzorkovnice, atd. Tisk na folie a plasty, reklamní předměty, např. potisk tužek, plakety, svíčky, atd. Textil a na něm výšivka nebo potisk, venkovní reklamy, razítka, tašky a obaly, průmyslové výrobky. A k tomu laserové gravírování a řezání.

Nechte si vytisknout celý svůj život


Jaké formy tisku vás v Shadows Press čekají?

Široký výběr je zajištěný i různou formou tisku a technologie. Nutno představit například Ofset, Síto Tisk, Velkoplošný digitální tisk, výroba razítek, Digitální tisk, Tamponový tisk, Logoprint.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.shadowspress.cz/

Vydáno 23.03.2017
84 Zhlédnutí
Topováno 05.09.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Potisk textilií Jablonec nad Nisou
Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SHADOWS PRESS s.r.o. Tiskařské služby
WEBOVÁ STRÁNKA
SHADOWS PRESS s.r.o.
shadowspress.cz
Adresa

Adresa

Revoluční 1046/39
Jablonec nad Nisou 466 01

tiskarna@shadowspress.cz
+420 608 983 187


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha