Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších poskytuje velice pěkné a moderní ubytování v penzionu Troll

Penzion Troll nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích, ale také mají i jednolůžkový nebo trojlůžkový pokoj. Snaží se přizpůsobit každému, podle potřeb jejich zákazníků. Speciální jsou dvě plus dvě lůžka v jednom pokoji se společným sociálním zařízením, například pro rodiny.

Ubytování v penzionu Troll

Krkonoše jsou jistě krásným místem, které stojí za to poznat

Navštívit je můžete vlastně kdykoliv přes rok, protože ubytování vám poskytne velice příjemný penzion, který je moc hezký, moderní a také vysoce komfortní. Dostanete se k němu velice snadno a to po hlavní příjezdové cestě, která je dobře značená a co je nejdůležitější, tak je snadno sjízdná i v zimě. Pro zákazníky je samozřejmě vyhrazeno venkovní parkoviště, kde si v poklidu necháte zaparkovaný váš vůz po dobu pobytu.

Konkrétní služby naleznete zde


Moderní zařízení pokojů a ostatní vybavení

Čistota a pohodlí, tak by se dal zkráceně popsat každý pokoj, který dále skýtá vlastní sociální zařízení, sprchový kout a WC, digitální LCD televizi, luxusní nábytek, a samozřejmě dostupné je také Wi-fi připojení na internet. Nekuřácká jídelna a bar jistě potěší jak páry, které si chtějí užít chvilku odpočinku, tak rodiny, které budou mít pohodlí a jídlo zařízené v rámci ubytování

Konkrétní popisy našich velice útulných pokojů


Podívat se můžete do krásné přírody nebo využít sportovní aktivity

Možná polopenze nebo i plná penze jistě potěší každého návštěvníka, který se nechce nechat trápit hlady. Je zde možnost také sportovního využití, lyžování nebo zapůjčení kol.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pensiontroll.cz

Vydáno 24.03.2017
45 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pension Troll
WEBOVÁ STRÁNKA
Pension Troll
www.pensiontroll.cz
Adresa

Adresa

Horní Rokytnice 712
Rokytnice nad Jizerou 512 45

info@pensiontroll.cz
+420 774 442 958


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha