Velkoobchod i maloobchod v prodeji brusiva

Především se u každého zboží snažíme zajistit ty nejlepší dodavatele a značky, které jsou kvalitní a které vám tak můžeme bez výčitek, naopak právě s vřelým přijetím doporučit. Od našich dodavatelů požadujeme precizní přesnost, vysokou jakost a také dodržování termínů v požadované kvalitě. To všechno posléze zaručí, že naše firma je schopna zákazníkům dodávat jenom to nejlepší.

Prodej brusiva

Brusivo od nás přímo pro vás

Hledat nás však také můžete na internetu. Ke každé objednávce přistupujeme precizně. U nás naleznete různé druhy kotoučů, jak brusné flex tak řezací, keramické, lamelové, pilníky, brusné a leštící pasty, drátěné kotouče různých druhů, netkané textilie a mnoho dalšího. Jistě vás potěší další světové značky a také bezplatné poradenství.

Internetové stránky pro náš e-shop


Zaměřujeme se i na velkoobchod

Náš velkoobchod brusiva má až 1500 položek skladem, takže jsme schopni okamžitě reagovat a jakoukoliv požadovanou objednávku vyřídit včas, v daném termínu a s vysokou kvalitou. Náš e-shop se zaměřuje na značky brusiva především Tyrolit a Norton. Jsme však také schopni se podle vašich požadavků přizpůsobit. Pro velkoobchodní prodejny máme obchodní slevy, katalogy pro zákazníky, flex a diamantové kotouče a mnoho dalšího.

Velkoobchodní prodej pro naše zákazníky


Dodáváme zboží do obchodů, ale i maloobchodníkům

Kdykoliv si od nás můžete vyžádat naše obchodní podmínky či katalog, které jsou vám k dispozici. Zde najdete náš kompletní sortiment, který jsme schopni vám dodávat. Široký sortiment zahrnuje také brusné, leštící a kartáčové výrobky. Poradenský servis máte zdarma.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.techcentrum.cz/

Vydáno 25.03.2017
65 Zhlédnutí
Topováno 22.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Velkoobchod s brusnými nástroji a stroji a internetový obchod s brusivem

Velkoobchod s brusnými nástroji a stroji a internetový obchod s brusivem
Společnost TECHCENTRUM s.r.o. přináší na trh vlastní internetový obchod s brusivem. Prezentují se však také jako velkoobchod s brusnými nástroji a stroji. Jste poctivý český řemeslník, který potřebuje ke své práci kvalitní a spolehlivé nářadí? V tom případě se můžete obrátit na tuto firmu a ...

Brusivo, brusné nástroje a materiál, to je TECHCENTRUM

Brusivo, brusné nástroje a materiál, to je TECHCENTRUM
Potřebujete brusivo k sobě do domácí dílny nebo chcete brusným materiálem vybavit svou firmu? V obou případech se obraťte na firmu TECHCENTRUM Česká Třebová. Nabízíme kvalitní brusivo a veškerý brusný materiál. Prodáváme nejrůznější brusky, brusné kotouče a další nástroje té nejvyšší kvality.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TECHCENTRUM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TECHCENTRUM s.r.o.
www.techcentrum.cz
Adresa

Adresa

Moravská 40
Česká Třebová 2 560 02

brusivo@techcentrum.cz
+420 464 649 336


Najdete nás také zde:

ARES
captcha