CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava
Gastrozařízení, vybavení gastro provozů

Gastrozařízení, vybavení gastro provozů

Gastrozařízení, profesionální vybavení pro restaurace, velkokuchyně a jídelny

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika, nápojová technika

Vzduchotechnika, odvětrávání, čističky vzduchu

Vzduchotechnika, odvětrávání, čističky vzduchu

Vzduchotechnika a odvětrávání, čističky vzduchu, výroba, montáž, servisVydáno 25.03.2017
34 Zhlédnutí
Topováno 14.06.2018

Klimatizace a klimatizační jednotky včetně rekuperace Opava

Klimatizace patří k neodmyslitelnému vybavení nejen domácností. Důležitost klimatizačních jednotek se ukazuje především v letních měsících, avšak jejich neodmyslitelná úloha spadá i do zimního období. Moderní klimatizační systémy uplatňují rekuperaci, díky které je získávání tepla a jeho rozvádění po interiéru ještě mnohem efektivnější.

Klimatizace, klimatizační jednotky, rekuperace, Opava

Bohatý výběr kvalitních klimatizací přímo od výrobců

CHLAZENÍ servis s.r.o. se sídlem v Opavě dodává klimatizace především do gastronomických zařízeních, a to vždy na základně individuální přístupu. Pokud si nevíte rady s výběrem klimatizace, nebojte se zeptat specialistů. Zde totiž máte možnost zvolit moderní zařízení za skvělé ceny, a to díky přímému odběru od výrobců nebo dodavatelů. V případě, že byste si vybrali klimatizaci splňující veškeré vaše požadavky, je možné zrealizovat i montáž, na základě které je poskytován pozáruční servis v délce až 36 měsíců.

Moderní klimatizace nejen pro gastronomii


LG a Sinclair jsou zárukou spokojenost

Klimatizace jsou poměrně sofistikovaná zařízení, a proto opavská firma CHLAZENÍ servis spolupracuje speciálně se značkami LG a Sinclair. Díky více než třicetileté zkušenosti se můžete těšit na bezproblémový provoz, který je však podpořen záručním i pozáručním servisem. V případě, že byste měli s dodanými a namontovanými klimatizacemi potíže, můžete využít expresní servis do 48 hodin.

Servis klimatizace není pro nás žádný problém


Zpříjemněte si život kvalitní vzduchotechnikou

Svěřte své požadavky v oblasti klimatizací a vzduchotechniky do rukou společnosti CHLAZENÍ servis a nechejte si zhotovit řešení na míru Vaším požadavkům. Parné letní dny budou již minulostí.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.chlazeniservis.cz