Klimatizace do bytů, firem a kanceláří - komplexní dovávka i s montáží

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

Klimatizace do bytů, firem a kanceláří - komplexní dovávka i s montáží

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava
Klimatizace a klimatizační jednotky včetně rekuperace Opava

Klimatizace patří k neodmyslitelnému vybavení nejen domácností. Důležitost klimatizačních jednotek se ukazuje především v letních měsících, avšak jejich neodmyslitelná úloha spadá i do zimního období. Moderní klimatizační systémy uplatňují rekuperaci, díky které je získávání tepla a jeho rozvádění po interiéru ještě mnohem efektivnější.

Klimatizace, klimatizační jednotky, rekuperace, Opava

Bohatý výběr kvalitních klimatizací přímo od výrobců

CHLAZENÍ servis s.r.o. se sídlem v Opavě dodává klimatizace především do gastronomických zařízeních, a to vždy na základně individuální přístupu. Pokud si nevíte rady s výběrem klimatizace, nebojte se zeptat specialistů. Zde totiž máte možnost zvolit moderní zařízení za skvělé ceny, a to díky přímému odběru od výrobců nebo dodavatelů. V případě, že byste si vybrali klimatizaci splňující veškeré vaše požadavky, je možné zrealizovat i montáž, na základě které je poskytován pozáruční servis v délce až 36 měsíců.

Moderní klimatizace nejen pro gastronomii


LG a Sinclair jsou zárukou spokojenost

Klimatizace jsou poměrně sofistikovaná zařízení, a proto opavská firma CHLAZENÍ servis spolupracuje speciálně se značkami LG a Sinclair. Díky více než třicetileté zkušenosti se můžete těšit na bezproblémový provoz, který je však podpořen záručním i pozáručním servisem. V případě, že byste měli s dodanými a namontovanými klimatizacemi potíže, můžete využít expresní servis do 48 hodin.

Servis klimatizace není pro nás žádný problém


Zpříjemněte si život kvalitní vzduchotechnikou

Svěřte své požadavky v oblasti klimatizací a vzduchotechniky do rukou společnosti CHLAZENÍ servis a nechejte si zhotovit řešení na míru Vaším požadavkům. Parné letní dny budou již minulostí.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.chlazeniservis.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

Nejeden kuchař si přeje mít pořádně vybavenou kuchyni, obzvláště v případě, když se pohybuje na profesionální úrovni. Můžete mít toho nejlepšího kuchaře, když ale nebude mít k výkonu práce k dispozici kvalitní nástroje, výsledek bude vždy jen poloviční. A hlavně, nepůjde to bez starostí a hladce. Chcete-li mít spokojené zaměstnance i zákazníky, měli byste provoz nejen slušně vybavit, ale poté ho také pravidelně servisovat. Vyhnete se tak neočekávaným výpadkům, které by mohly ohrozit fungování vašeho podniku. Nápomocná může být společnost CHLAZENÍ servis s.r.o., která vám spotřebiče dodá, namontuje a také pravidelně zkontroluje.

Vydáno 14.05.2015
Gastro vybavení - od nerezového nábytku až po roboty a fritézy

Gastro vybavení - od nerezového nábytku až po roboty a fritézy

Hledáte-li pro svou restauraci nové gastro vybavení, obraťte se na firmu CHLAZENÍ servis. Sháníte do hospody nové fritézy, grily či pánve? Hodil by se do vaší kantýny nový palačinkovač na voňavé palačinky nebo třeba přístroj na přípravu hot dogů? Využít našich služeb můžete také v případě, že máte na starost zařízení školní jídelny, kam je třeba pořídit nové gastro vybavení - od myčky až po regály, police a lednice.

Vydáno 30.03.2016Vydáno 25.03.2017
75 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2020

Gastrozařízení, vybavení gastro provozů

Gastrozařízení, vybavení gastro provozů

Gastrozařízení, profesionální vybavení pro restaurace, velkokuchyně a jídelny

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika, nápojová technika

Vzduchotechnika, odvětrávání, čističky vzduchu

Vzduchotechnika, odvětrávání, čističky vzduchu

Vzduchotechnika a odvětrávání, čističky vzduchu, výroba, montáž, servis