Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex

Již od roku 2002 se zaměřujeme na všechno, co se týká vojenského materiálu nebo techniky. Originální armádní kousky, turistické zboží, nebo jenom věci na camping a volný čas. Zboží je také k dispozici v kamenné prodejně, která se nachází u Prahy – Krkonoše, zhruba 1 km před Novou Pakou.

Materiál a technika ve vojenském stylu, brašny, Armpex

Hlavních kategorií je nepřeberné množství

Každý vášnivý sběratel si jistě najde to své, pravé. Ovšem každý také potřebuje mít ke skvělé výbavě pár praktických věcí, které jsou nezbytné pro jeho přežití. O co se tedy konkrétně jedná? Může to být klidně jídelní nádobí a také vařiče. Vždyť bez jídla by ani ten nejsilnější muž nikde nepřežil. Smaltovaný kotlík nebo nerezový či ocelový, otvírák, nebo klasický ešus. To všechno můžete při vašich cestách potřebovat.

Kompletní sortiment, který v tomto odvětví prodáváme


Cvičíte po lesích s ostatními nadšenci nebo jenom rádi sbíráte tyto předměty?

Všechno potřebné ke startu budete mít v batohu nebo brašně. Samozřejmě, že existuje více typů, takže si můžete vybrat podle libosti. Větší batoh, kam se vám toho vejde opravdu spoustu včetně věcí na přespání a jídelní soupravy, nebo jenom brašnu do ruky či přes rameno. Vynechat nesmíme ani sumky, které jsou pro každého vojáky nezbytnou součástí jeho výbavy a také řemínky.

Všechny produkty naleznete zde


Ostatní speciální vybavení

Nesmíme zapomínat také na jiné speciální vybavení. Tím mohou být odznaky, rukávové pásky nebo také výložky. Všechny produkty za velice nízké a příznivé ceny.Vydáno 25.03.2017
286 Zhlédnutí
Topováno 16.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping

Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping
Pro přežití v přírodě je důležité jak vyhovující oblečení, tak i komplexní vybavení, které má například armáda ČR, ČSLA a NATO. Originální výstroj a materiál tohoto druhu vám ze širokého sortimentu poskytne společnost ARMPEX s.r.o., Nová Paka.

Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX

Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX
Nejen originální armádní zboží, ale i vybavení pro turistiku, kempování a volný čas. To vše najdete na e-shopu ARMPEX nebo v kamenném obchodě v Kumburském Újezdu. Nabízíme široký sortiment nejrůznějšího vojenského zboží, prodáváme vojenský materiál, výstroj i techniku. Pořídíte u nás také ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ARMPEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ARMPEX s.r.o.
www.armpex.cz
Adresa

Adresa

Kumburský Újezd 47
Kumburský Újezd 509 01

armpex@armpex.cz
+420 776 669 099


Najdete nás také zde:

ARES
captcha