Provádíme zaměřování skutečného provedení staveb, geodetické práce.

GON Hradec Králové, a.s. Geodetické práce Hradec Králové

Provádíme zaměřování skutečného provedení staveb, geodetické práce.

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

Chystáte se stavět, potřebujete materiály pro katastr nemovitostí nebo musí vytyčit hranice? Se všemi jednoduššími i náročnými úkoly v oblasti geodetických prací vám pomůže královehradecká společnost GON, která se zabývá mapováním, vytyčováním, dokumentací, a v neposlední řadě také profesionálním poradenstvím.

Geodetické práce, vytyčování, měření, Hradec Králové

Vytyčování a měření, to je inženýrská geodézie

Inženýrská geodézie je poměrně rozsáhlá oblast, do které spadá především vytyčování, měření polohy daných objektů, zaměřování území, či tvorba dokumentace reálného provedení dané stavby. Královehradecká společnost GON se zabývá geodetickými pracemi již víc než dvacet let, díky čemuž může svým klientům garantovat přesnost získaných údajů, a hlavně serióznost po všech směrech.

Aktuální ceník


Získejte potřebné dokumenty pro katastr nemovitostí

Jak jisté víte, katastr nemovitostí je veřejně dostupný seznam, ve kterém je možné nalézt veškeré informace o jakémkoliv objektu. Pokud se tedy chystáte dělit pozemek, vyznačovat věcné břemeno, budovu či třeba vodní dílo, nebo provádět jakoukoliv jinou obdobnou změnu, tak je potřeba využít tvorbu geometrických plánů. Společnost GON je schopná vám vyhotovit jak jednoduché plány, v případě dělení pozemku či kolaudace a následného zapsání do registru, tak i ty rozsáhlejší, potřebné při vypořádávání vlastnických vztahů.

Kontaktujte nás pro více podrobností


Odborné poradenství vám pomůže najít odpověď

Nevíte si rady s tím, jak postupovat při jednání s katastrem nemovitostí? Máte v této oblasti spoustu otazníků, a nechcete jednat unáhleně? Společnost GON vám v oblasti katastru, vytyčování, dělení, dokumentace a všeho okolo vždy spolehlivě poradí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gon.cz/sluzby/

Vydáno 28.03.2017
124 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Geodetické práce Hradec Králové

Geodetické práce Hradec Králové
Společnost GON Hradec Králové, a.s. se zaměřuje na geodetické práce. Všechno na zemi má své místo. Každičký centimetr musí být zaznamenán a veden v katastru. Geodézie však také znamená vyhotovování map na základě výpočtů a různých informací z terénu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GON Hradec Králové, a.s. Geodetické práce Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
GON Hradec Králové, a.s.
www.gon.cz
Adresa

Adresa

Zemědělská 897
Hradec Králové 500 03

gon@gon.cz
+420 495 407 490


Najdete nás také zde:

ARES
captcha