Skleněné obklady dodají punc luxusu každé kuchyni i koupelně

Hledáte šikovné sklenářství, které by bylo schopné realizovat vaše specifické požadavky na skleněné obklady kuchyní a koupelen? Sklenářství Sedláček se sídlem v Kroměříži zajišťuje výrobu skleněných obkladů do domácností i komerčních prostor na míru. Ozvláštněte tímto zajímavým a luxusním prvkem svůj interiér i Vy.

Skleněné obklady - kuchynšké linky, Kroměříž

Skleněné obklady jsou moderní záležitostí

Skleněné obklady se nejčastěji pokládají v kuchyních, podél kuchyňské linky nebo na skříňkách, a dále také v koupelnách. Jedná se o velmi stylové, moderní a luxusně působící interiérové prvky, které dokážou dodat šmrnc každé místnosti. Sklenářství Sedláček pracuje s kvalitním sklem, které je možné upravit tak, aby zcela vyhovovalo vašim představám. Můžete si vybírat z široké palety neutrálních, ale klidně i výrazných barev. Zvolte si takovou variantu, která bude korespondovat se zbytkem dané místnosti. Cílem je vytvořit harmonický celek.

Sklenářství Sedláček Kroměříž


Minimální údržba a vysoká odolnost

Co se týče vlastností skleněných obkladů, tak budete velmi mile překvapeni. Jsou totiž stálé a odolné, i za pár let budou vypadat perfektně, doslova jako nové. Potěšující je i velmi nenáročná údržba, kdy stačí obklad občas přejet vlhkým hadříkem. Vyhnete se i usazování nečistot do spár, což bývá zejména v koupelnách velký problém.

Ukázky práce


Prohlédněte si ukázky prací

Sklenářství Sedláček má v oblasti výroby a pokládky skleněných obkladů bohaté zkušenosti. Prohlédněte si proto příslušné reference a ukázky prací, které vás přesvědčí o tom, že právě skleněné obklady jsou prvkem, který ve vaší domácnosti nesmí rozhodně chybět.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sklenarstvi-sedlacek.cz

Vydáno 27.04.2017
141 Zhlédnutí
Topováno 26.07.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Sklenářství Sedláček Jozef Sedláček
WEBOVÁ STRÁNKA
Sklenářství Sedláček
sklenarstvi-sedlacek.cz
Adresa

Adresa

Albertova 4197/27a
Kroměříž 767 01

sklenarstvi.sedlacek@seznam.cz
+420 602 611 558


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha